הלוואות

המדריך המלא לקבלת הלוואה לחופשה

הלוואה לחופשה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הלוואה לחופשה היא הלוואה שאנשים משתמשים בה כדי לשלם עבור החופשה שלהם. בדרך כלל זה מוחזר בריבית.

הלוואות אלו נלקחות לרוב על ידי אנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם לצאת לחופשה, אך רוצים את החוויה של להיות בחופשה ללא הוצאות. הם נלקחים גם על ידי אנשים שצריכים קצת מזומן נוסף לחופשה שלהם, אבל לא רוצים להשתמש בכרטיסי אשראי או בשיטות יקרות אחרות ללוות כסף.

הלוואות אלו ניתנות בדרך כלל על ידי בנקים ואיגודי אשראי. כמו כן, הלוואה מסוג זה שונה מהלוואות אחרות מכיוון שהיא אינה דורשת תשלומים חודשיים או ריביות כמו הלוואות מסורתיות. הלוואה בנקאית, לעומת זאת, דורשת תשלומים חודשיים וריביות, מה שמייקר אותה מהלוואה לחופשה.

במובן הבסיסי יותר, הלוואה לחופשה מתוכננת במיוחד עבור חופשות, כך שבדרך כלל יש לה ריביות גבוהות יותר ותקופות החזר קצרות יותר מאשר סוגים אחרים של הלוואות. בנוסף, לא ניתן להשתמש בכספים שנשאלו לכל מטרה אחרת כמו שיפוץ בית או הוצאות חינוך.

ההבדל בין כרטיס אשראי להלוואות

כרטיס אשראי הוא סוג של כרטיס פלסטיק שניתן להשתמש בו לרכישת מוצרים או שירותים באמצעות האשראי הזמין של הכרטיס. כרטיסי אשראי עשויים להיקרא גם כרטיסי בנק, כרטיסי חיוב או כסף פלסטיק. כרטיס אשראי מונפק על ידי מנפיק מבנק ומשמש בדרך כלל כאמצעי לבנייה או בנייה מחדש של היסטוריית האשראי של הלקוח.

הם אינם זהים להלוואות מה שאומר שכרטיסי אשראי הם סוג של חוב שאתם יכולים לשלם לאורך זמן. ריבית כרטיסי אשראי יכולה להיות נמוכה מזו של הלוואה, אך עדיין יש להחזיר אותה בסופו של דבר. ההבדל בין כרטיסי אשראי להלוואות הוא שכרטיסי אשראי נחשבים לחוב מתגלגל, כלומר אתם יכולים להשתמש בו כל עוד אתם רוצים ולהחזיר אותו כשתהיו מוכנים. הלוואות, לעומת זאת, הן בדרך כלל קבועות במהותן ויש להחזירן במלואן בשלב מסוים בזמן.

תפריט נגישות אתר