פרגולות והצללה

פרגולות והצללה לבית - מידע מקיף על הסוגים השונים

פרגולות והצללה לבית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

פרגולות והצללה לבית הם מאפיין נפוץ בבתים רבים. הם מספקים צל והגנה מפני השמש, אבל הם גם מוסיפים ערך לבית. כמו כן, הם חלק בלתי נפרד מכל גינה מפני שהם מספקים מראה טבעי לגינה. חלק זה הולך לתת לכם מידע מקיף על סוגי הפרגולות וההצללות השונות לבית.

סוגי פרגולות והצללה לבית:

  • סוכך - מבנה דמוי גג המשתרע על פני שטח.
  • חופה - מסגרת פתוחה עם צלעות, המכוסות בבד או רשת.
  • פרגולות - פרגולות הן סוג של מבנה עצמאי עם צדדים פתוחים עם תומכים בארבע הפינות שיכולים לשמש כגג, קיר או מרפסת. הם עשויים בדרך כלל מעץ או מתכת אך הן עשויות גם להיות עשויות מבטון או אבן. בדרך כלל יש להם גג, אשר נתמך על ידי עמודים. ישנם סוגים שונים של פרגולות שניתן להשתמש בהן בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.
  • הצללה - הצללה נחוצה בכל חלל חיצוני אם אתה רוצה ליהנות מהצמחייה שלך כל השנה. ישנם סוגים שונים של הצללה שניתן להשתמש בהם כמו קירות, גגות, משוכות, עצים ושיחים וכו'. מבני צל יכולים להתייחס גם לסדרה של עצים, משוכות, שיחים או צמחים אחרים המספקים צל. סוג זה של הצללה משמש לרוב בגינות גדולות ובחללי מגורים חיצוניים.

עיצוב פרגולות והצללה לבית

פרגולות מגיעות בצורות ובגדלים שונים, אך יש כמה שיקולים בעת עיצובן. הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא היכן תרצו למקם את הפרגולה שלכם. אם אתם רוצים לשים אותה בפינה או לא, כמו גם כמה מקום זה יכסה.

יש לעצב פרגולות בקפידה לפני התקנתן, כך שהן ישלימו את שאר העיצוב של הבית שלכם. ניתן לעצב פרגולות עם חומרים וצבעים שונים, תלוי איך תרצו שיראו.

עיצוב פרגולות והצללה לבית כולל:

  • עיצוב הפרגולה צריך להיות פשוט, אבל צריך גם לספק מספיק צל לכל הבית.
  • הפרגולה צריכה להיות מחומרים עמידים שיכולים לשאת את משקל העצים והצמחים.
  • חשוב להקפיד שיהיה מספיק מרווח בין גג הבית לפרגולה כדי שהמים ינזלו בקלות.

תפריט נגישות אתר