קורונה

קונספירציה או שמא הניסוי הגדול לשליטה באנשים בתולדות האנושות?

קרדיט: Pixabay

התקופה האחרונה מעלה הרבה סימני שאלה לגבי מה שקורה מסביבנו בכל העולם – מדינות שלמות סגורות בפני כניסה ויציאה, רכבות מטוסים ומערכות תחבורה אשר מושבתות בהוראה ממשלתית וסגר כללי אפילו על רחובות, שכונות וערים שלמות. אז מה באמת התמונה הגדולה שמתרחשת אצלנו בעולם, איך ייראה הסדר העולמי אחרי שהתקופה הזו תעבור והאם וממה יש מקום להתחיל לחשוש?

בואו נתחיל מתפיסת מציאות – כל עולם שאנחנו רואים בעיניים שלנו מקבל תרגום סובייקטיבי ואישי מבחינת התפיסה שלנו.
האמנם האינטרפרטציה שלנו היא סובייקטיבית?

תלוי איך מסתכלים על זה- מצד אחד תפיסת אדם היא אינדיבידואלית ומה שאני רואה, חושב ומסיק ממנו מסקנות הוא תוצר של תמונה שנקלטה בעיניים שלי ונחרטה בחלק האחורי של המוח, מה שהופך אותו לאחד ויחיד בזכות השוני בין המוחות (אלא אם כן יש מישהו נוסף שבאחוזי הסתברות נמוכים ביותר וכמעט אפסיים הצליח לייצר את אותם התוצרים); מצד שני רובנו ככולנו מוזנים מאותם גופים- חברות תקשורת, עיתונים ואתרי חדשות באינטרנט שמונעים לרוב מקבוצת בעלי אינטרסים סגורה, מה שגורם לרובינו כאוכלוסיה לקבל פחות או יותר את אותו המידע.

‘טוהר העיתונות’ ו’כתיבת האמת’ הם לא מונחים שקיימים בפועל

כל כותב הוא קודם כל אדם פרטי אשר צריך לדאוג לצרכים הבסיסיים שלו (מזון, שינה וכו’) ורק אחר-כך לקדם את האג’נדה שלו, מה גם שהאג’נדה שלך מאוד ברורה כשאתה כותב תחת גוף (עיתון) עם קו ראייה מסוים (למען הדוגמה תפתחו ערוץ חדשות ותמצאו פאנל כתבים שמורכב מ50% כתבים שמשתייכים לזרם מחשבה ‘ימני’ ו50% שמשתייכים לשמאל- אני אישית לא מכיר כאלה ולא בגלל העובדה שאני לא צופה בטלוויזיה כמעט).

זכוכית מגדלת

אמת עובדתית?        קרדיט:   fotografierende

עובדה מספר 1:

יש מגפה עולמית שקורית עכשיו בעולם ואת החיסון אליה לא פיתחו עדיין (ישנם מספר חברות שברגעים אלו ממש שוקדים על זה וחלק נרחב מהמומחים שדיברתי איתם וכאלה נוספים שמפרסמים עדכונים מפעם לפעם טוענים שהוא יגיע לסוף הפיתוח במשך כשנה).

עובדה מספר 2:

עפ”י רוב האנשים שיצא לי לדבר איתם ופועלים בבתי-חולים ובחברות תרופות וביולוגיות, הוירוס לא נוצר באופן טבעי אלא כנראה פותח או נוצר במעבדה.

לפני שמישהו יצעק “5G” או “צ’יפים” ויגרום לי להסתובב וללכת לכיוון השני, הנה כמה עובדות נוספות:

כשהייתי תלמיד תיכון היה אתר שבו ניתן היה לראות את כל האנטנות בעיר ואני זוכר גם מחאה שקמה והייתי שותף לה כשאחת האנטנות היותר חזקות עמדה בקרבת בית-הספר התיכון בו למדתי. היא הייתה ממוקמת מעל מרכז מסחרי שכונתי והנתונים שהיא הראתה היו חריגים- עד כאן העובדה. לגבי זה אומר כי עם הזמן הקרינה והאנטנות המתחדשות פחות מזיקות עם כל התחדשות- מה שבטוח זה שהן לא הגורם למחלה. בשביל דוגמה יותר מוחשית להתפתחות האנטנות, תנסו להסתכל על משפחות בהם יש יוצאי חיל-האוויר (במיוחד טכנאים) ותבדקו אם כמות הבנות שיש להם גדולה משמעותית לעומת כמות הבנים (שמחתי להמחיש).

לגבי הפצת הקורונה אגיד כי אני לא מכיר מחקרים שמראים שהם תורמים להפצה ואני חושב שהגל של הקו מחשבה הזה הפך טרנדי כי הוא גל שהיה קל לתפוס עליו טרמפ (אני לא שולל את זה וכן טוען שגם כשמגלגלים את זה בראש זה נשמע סביר+).

לגבי צ’יפים- ביצ’ פליז (סליחה).

אם אתם מסתובבים עם טלפון ואתם מפחדים שמישהו עוקב אחריכם או יכול לעקוב אחריכם בגלל משהו שיישתל אצל כל אחד מכם אז קריאת השקמה חברים- אתם כבר שם בלי שתילה של שום רכיב (קרה לכם פעם שהטלפון ידע איזה שיר אתם רוצים לחפש או איזה הזמנת אוכל אתם רוצים לעשות?….שמחתי להמחיש #2).

ספר

קונספירציה?                                                      קרדיט: ANN H

צ’יפים תת-עוריים הם משהו אשר מתפתח והתפתח הרבה לפניי התקופה של הקורונה, ואם תיכנסו עמוק למטרת רוב הפיתוחים של הטכנולוגיה הזו, תוכלו להיחשף לתרומה שהיא מביאה עמה (אם יצא למישהו מכם לראות סוכרתי שבודק את הרמה של הסוכר שלו באפליקציה בטלפון-אחד המגניבים ושמחתי להמחיש #3).

ועכשיו לשאלת השליטה באנושות ואנשים שמשמיעים דעות בצורה קצת שונה:

נתחיל עם פרופסור לס שמרבה להתראיין בתקשורת- אין לי את הידע והמחקר המעמיק לטעון בצדקתו או להפריכו בהינף יד, אך לגביי הסגנון אומר בצורה חד-משמעית שלא שופטים ספר עפ”י הכריכה שלו, ואם קשה לך לעכל דעות של אדם או את הצורה שבה הוא מביע אותם בגלל שהיא שונה ממה שנהוג, מציע לך לעבוד על זה כי אפשר לפספס הרבה מאוד מידע חיוני כשנשארים במסגרת הנוחה הזו.

לשליטה עצמה:

אין לי תשובה חד-משמעית בנוגע לעניין הזה. אני לא יודע אם העובדה שנכנסו להסגרים, נשארנו בבתים ובערים שבהם אנחנו חיים, שמענו לתקנות והוראות וחיכינו לנאום היומי בערב, יש קשר לניסויי בשליטת אנשים שאני יכול להעלות בראשי שהתחיל במעבדה אי-שם בעולם. הסבירות לזה (בעיניי!) נמוכה, אך מצד שני התקנות לשעת-חירום בישראל ובמדינות רבות, יחד עם העובדה שיצא לי להיתקל בניסויים שמערבים חיי-אדם גם במדינות המפותחות ביותר בעולם המערבי (למי שלא שמע הייתי מציע לראות סרטון ביוטיוב / הסרט על שלושת האחים התאומים שהופרדו בלידתם בארה”ב- The strange saga of triplets separated at birth, שמחתי להמחיש #4).
**מעלות סימני שאלה ואזהרה.**

לגבי הסדר העולמי שיבוא, יש מקום לפתוח את הדיון לגביי ‘גבולות שליטה ממשלתיים’ והגדרת קווים אדומים גם בעתות חירום.

דבר נוסף שאפשר להגיד או להציע זה שצריך לקום גוף (עולמי ורצוי גם מקומי ורצוי גם כמה שפחות בירוקרטי) שיוכל ללחוץ על כפתור ה’עצור’ לפני שבני-אדם מתחילים לרוץ על גלגל ענק שמסתובב.

KingMil
נכתב על ידי
אשדודי אסלי. סופר, מרצה ואיש חינוך. לא נשוי כי רע לי גם בלי זה. בדרך כלל כותב על אהבה, על המציאות ועל מה שיושב על הלב.
4 תגובות

4 תגובות

 1. Avatar

  הרצל

  04/06/2020 18:21

  אלכס יקירי
  עכשיו אני עוד יותר מבולבל מקודם
  אבל אני ממשיך לאהוב ולהעריץ את אישיותך
  שבת שלום

  • KingMil

   04/06/2020 19:48

   שבת שלום חבר יקר

 2. Avatar

  שלומפר

  29/06/2020 22:46

  אלוהים איזה גיבוב של שטויות. זאת הרמה של האתר הזה?
  לרגע חשבתי שאולי יש איזה משהו שונה פה…

  • KingMil

   30/06/2020 08:40

   היי, שמח שאהבת.
   מוזמן להיכנס גם לשאר הבלוגים.
   נשיקות💟💟

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .