קורונה

שהבת שלי תצא עם מפר בידוד!? על גופתי המתה (מקורונה)

קרדיט: Pexels-Felipe Vallin
קרדיט: Pexels-Felipe Vallin

ברגע שראיתי את ‘האיש החזק ביותר בעולם’ מקבל טיפול של יומיים, מתלוצץ עם רופאיו וחוזר לנהל את הפריזורה הג’ינג’ית המודבקת שלו בחוסר טעם טוב (כן אני מודע לזה שאני קירח)– הגעתי ל100 מעלות רתיחה מושלמת והרעש מאדי הפנים האדומות והכועסות שלי הדהד ברחבי הבית.

איך אני אמור להאמין במסוכנות של הקורונה אם אני וכל העולם צופה בנשיא ארצות-הברית חוזר לנהל את מערכת הבחירות שלו אחרי חצי יום וחצי אחרי שהודיעו שהוא נמצא חיובי למחלה!?

שלא תבינו לא נכון- בעוד חודשיים כשכל העולם יהיה בסגר ונתוני התחלואה המספריים הישראליים יראו מספרים ירוקים, יחד עם הבורסה המקומית שהספיקה ברובה להתאושש מהירידה התלולה שלה (השקעות בבורסה הן בניסוח עדין ‘לא לבעלי לב חלש’) ולהיות במגמת עליה מרשימה וירוקה גם כן, אני אגיד לכולם, שוב כמו תמיד, ‘אמרתי לכם’.

*אני שונא להגיד ‘אמרתי לכם’. זה כמו להסתכל על ההווה קורה לך מול העיניים בתסריט של הפקה זולה חסרת ניצבים ותקציב למאפרים, ואתה חייב לצפות לו עד לסוף שברור לך כמו שברור לך ש **אסור לחלק באפס…

אני אגיד לכולם שתקופת הסגר הזו שמאחורינו הגיעה בזמן הכלכלי הכי נכון- באותה תקופת החגים שגם ככה חברות מוציאות את העובדים שלהן לחופשה ארוכה לחגים או העובדים עצמם יוצאים לאחת כזו, באותה תקופה שמגיעה לפני החורף שכולם מפחדים ממנו, צעד השח יחד עם המט של הממשלה הכי מחושבת והכי חושבת קדימה מאז קום התלמיד כשמורה נכנסת לכיתה.

אמרתי לך!

אני לא הולך לקרוא לאף אחד לצאת מהעשתונות, להוריד מסכות, לשבור סגר, לצאת להפגין, לשרוף צמיגים, להתחיל להאמין, להפסיק להאמין, לאכול וופל לימון בלי כוס חלב (מינוס כפול מינוס נותן פלוס)

אבל…

היינו צריכים את הסגר הזה?

היום נתקלתי בנתון על כמות הילדים הזקוקים לעזרה נפשית בעקבות המצב-  75-80 אלף! ככה מסתיימת הפסקה הזו, עם בליעת רוק כואבת כי אין מה להוסיף לגבי זה…

יש לי כמה וכמה חברים קרובים מאוד שהם בעלי עסקים כשכל תקופת ההכרות שלהם הייתי רואה אותם יותר חזקים מהסלע האחרון שנשאר משובר גלים שהלך מכות נגד פוסידון, ועכשיו יצא לי לראות אותם בוכים עם דמעות בעיניים, אמיתיות וכואבות כאלה- כמו שיורד כשמסובבים לך את הסכין בדקירה בגב, הרבה יותר מפעם אחת- הסיבוב והבכי.

אחי ומשפחתו יצאו מבידוד בפעם הרביעית לפני כחודש, בלי לכלול את הסגר עצמו… אני לא צוחק במילים שהולכות להיכתב כאן אבל אין לי מושג איך אני לא מבקר אותם באברבנאל עכשיו ואיך הם מצליחים לשמור על שפיות.

אני בעצמי נכנסתי לבידוד של שבועיים אחרי ש’אח על מליינתלפים’ שנחשפתי אליו כמדיי שבוע נמצא חיובי לקורונה, ואם לא הייתי על הנתיב ביום-יום, אז שם כמעט איבדתי את זה לגמרי.

אני מכיר את המשפט “יש דרג ויש זרג” אבל כשאתה רואה איזה דונלד טראמפ מחייך בקשת רחבה אחרי שהתמודד עם המחלה בזריז, מה אתה אמור לחשוב?

קרדיט: Pexels-Todd Trapani

יש דרג ויש…               קרדיט: Pexels-Todd Trapani

והאחרון לסיים את המניפסט קורע הרשתות שישבור את האינטרנט, יותר מהפעם שקים קרדשיאן עשתה את זה (תשתפו, תגיבו -איפה הידיים שלכם קיסריה!???) הנתון שאף מצגת פאוור-פוינט זולה בהצגת ראש-הממשלה (היידה!) ולא נאמר בקול רם אלא על-ידי ***אנשים שקל לשלול אותם במחי יד וחיקויי קולע בארץ נהדרת, הוא כמות המתים בארץ ממגפת הקורונה הנוראית (2,098 נכון לרגע כתיבת שורה זו) פלוס (+) כמות החולים קשה (755) לחלק לסך-כל האנשים שחלו במחלה (298,500)- זה פחות מאחוז אחד!

במילים אחרות, 0.95477387 אחוז מכל האנשים שנדבקו ונמצאו חיוביים לקורונה, נפגעו בצורה קשה או מתו מן המגיפה.

                                            איך מרגיש הגב שלכם עם הקש הזה? נשבר לנו או שנמשיך ‘לעשות ולשמוע’?

*אני חי בשביל הרגעים שאני אומר ‘אמרתי לכם’.

*החלק שבו אפשר לחלק באפס הוא החלק היותר מעניין.

***פרופסור לס אגב מתחיל בפרופסור, ‘תזכירו לי רק איך קוראים…’- מילים ווייבים מחייכים, א.ברמן (והוא עוד יכול לאמן את נבחרת ישראל בכדורגל אגב).

KingMil
נכתב על ידי
אשדודי אסלי. סופר, מרצה ואיש חינוך. לא נשוי כי רע לי גם בלי זה. בדרך כלל כותב על אהבה, על המציאות ועל מה שיושב על הלב.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .