ריאליטי טיים

חרדה ממבט ראשון

חתונה ממבט ראשון עונה 3
חתונה ממבט ראשון עונה 3

עדכון חם מהיום ה-17 להסגר קורונה שנת 2020. הימים ארוכים ולא ברורים, מלאים בבינג’ים, בנטפליקס ואוכל, ערימות על גבי ערימות של אוכל. כל הימים התהפכו, למה לא כל יום שבת? אז הנה קיבלנו את זה בהפוכה. אני נרדמת בחמש בבוקר ומתעוררת ב- 14:00 בצהריים בשגרה, בקבוצת הוואטסאפ של החברות עברנו מדיווחי קורונה לניתוח וסיכום הפרק האחרון של ‘חתונה ממבט ראשון‘ או איך שאני מעדיפה לקרוא לתכנית- חרדה ממבט ראשון. אז בואו נדבר על זה קצת…

רוני ונעם, תיפקדו אתמול בצורה מעוררת השראה והציגו קטעי מעבר קלילים שכללו בעיקר צחוקים, פלירטוטים וכיף. אני מתה על רוני, אני מרגישה שהיא באמת לא יודעת להיות מישהי אחרת חוץ מהיא עצמה וזה בולט מאוד באיך שהיא נפתחת לתהליך הזה מול נעם למרות שהיא הגיעה עם מזוודה לא קטנה מלאה בחששות. ויותר מהכל? המצלמות לא מפחידות את רוני והיא משדרת אותנטיות.

דניס והדר, הווו הנה זוג שמראה לנו כמה אתגר זה סקסי. דניס והדר הם שני אנשים שנותנים אחד לשני קונטרה מעולה והכימיה ביניהם, בין היתר בזכות דניס ולמרות הדר מורגשת במסך. דניס מוגזם לה, אבל היא מצליחה לראות בזה את הטוב ולא שוברת את הכלים והוא מולה תמיד מחייך, לא ‘פייק’ זה אשכרה הבן אדם. וזה בדיוק מה שהדר הייתה צריכה. מה שמייחד אותם היא העובדה שמאוד מורגש ששניהם רוצים להיות איפה שהם נמצאים כרגע וזה מקסים.

חתונה ממבט ראשון עונה 3

חתונה ממבט ראשון, דניס והדר (צילום: קובי מהגר)

דנית ואמיר

שמישהו יתפוס אותי רגע לפני שאני מאבדת את זה. מר אמיר מ’עבודה בעיניים ממבט ראשון’, מה נסגר איתך?? קודם כל מזל שיש לדנית את ג’ינג’ר הכלבה שאתה משתמש בה בתור חוצץ אחרת היית מוצא את עצמך מחבק כריות בסלון כל העונה ואת זה לא בטוח שהיית מצליח להסביר. שחרר את הכלבה ותתחיל להגיד במילים מה אתה חושב ומרגיש, יש פה גבר שנותן יד למערכת יחסים אינטימית והוא בכלל בכלל לא מעוניין! המצלמות מפחידות אותו כנראה והתגובה שלו לסיטואציה כשהוא חוזר שוב ושוב על זה שהוא לא נמשך אליה גורמת לצמרמורת מביכה. דנית לא מפסיקה לשאול את אמיר מה הוא מרגיש וחושב, יש בפניו אינספור הזדמנויות לשבת איתה רגע, לשתף אותה, להגיד לה שהוא צריך לקחת צעד אחורה ולהתקדם לאט יותר. הלוואי שהיה חוסך מדנית את מסך ההשפלות בפריים טיים. קיצור, תגדל ביצים ותתחיל לדבר.

חתונה ממבט ראשון עונה 3

חתונה ממבט ראשון, דנית ואמיר (צילום: לירון סער)

הגר וניר

 זוג שעל הנייר ובפרק של החתונה שלהם היה נראה כמו הצלחה מסחררת. שני אנשים בוגרים בני 40, משכילים באופן מוגזם אבל כזה שאמור להיות פוטנציאל לחבר ביניהם. נשמע טוב לא? אז לא. תוך כדי הפרק של אתמול כשראיתי את הגר מתעלמת מניר לחלוטין אחרי שהגיע לבקר אותה בעבודה בבי”ח עם מתנות, איך לא? מה שמראה לנו שניר הוא גם נחוש וגם טיפש, היא הרי כבר פתחה עליו שיפסיק להיות נחמד אליה, וואט?? התגובות של הגר למחוות של ניר כבר הקפיצו לי דגל אדום וכשהגענו לריב במכונית סוף סוף הבנתי – הגר חווה התקף חרדה LIVE בפריים טיים ועוד אחד כזה שמגיע עם פסקול מרגש. זה באמת לא ניר, זה שלה ואצלה, היא בפאניקה לדעתי מכל התכנית, לא ממש הבינה לאן היא נכנסת והמצלמות באות לה רע. שמישהו יביא לה טופס ויתור דחוף, תוותרו לבחורה.

חתונה ממבט ראשון עונה 3

חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת

מי שרוצה להצטרף להימורים שלנו בקבוצה על מי יישאר ביחד בסוף העונה? זה חמישים שקל כניסה.

חנה קבטיאנסקי
נכתב על ידי
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .