הספר של עידן

5. נתלה על צוק

הספר של עידן חלק 5
קרדיט: אלבום פרטי

יצאתי רוטט ממשרדו של הדיקן. החרדה מהתגובה שלו התחלפה ברגע להתרגשות מפני הבאות. אני חופשי! יש לי קיץ שלם לעבוד כמו משוגע ולחסוך כסף לנסיעה הזאת. “הנסיעה הזאת”… כאילו שיש לי מושג לאן אני נוסע ועם מי. מה זאת הנסיעה הזאת בכלל, איך היא אמורה לפתור לי את הפלונטר שיש לי בתוך הראש? איפה הארנב הלבן שאני אמור לעקוב אחריו?

איך אדע לאן ללכת ומה בכלל עושים כשנוסעים כל כך רחוק? אני אמור לטפס על ההרים כי הם שם? אולי אני צריך להשתקע במקום אחד, כמו האשרמים האלה שנוסעים אליהם כדי לשתוק עד שמגיעות התשובות? אולי אני צריך לעשות סמים שיפתחו לי את התודעה ויאפשרו לי גישה למקומות במוח ובנפש, מקומות שכרגע אני לא מצליח להגיע אליהם? לא מה פתאום… מה סמים עכשיו, גם ככה הבאנגים מנתקים אותי כל הזמן, כמה עוד אני יכול להתנתק?!

אוף אני מבולבל רצח.

גם אין לי עם מי להתייעץ בכלל; כל מי שאני מכיר התחיל ללמוד ומי יישב איתי עכשיו על תכנון מסלול בזמן שהוא שקוע עמוק בתוך המטריקס? כוסאמק אני הכי בודד שהייתי בחיים שלי. זאת הפעם הראשונה שאני מצליח להבין איך אנשים מתאבדים, זה בכלל לא מופרך: אם אתה מגיע למצב שאתה מנותק לגמרי מהעולם, אם אתה לגמרי לבדך, אם הנפש שלך לחלוטין לא מחוברת, אז מה הטעם בחיים???

אבל אני לא אוותר לעצמי כל כך בקלות. הכי קל זה לדפוק כדור בראש. אני אתן לחיים האלה הזדמנות אחת אחרונה, ואם הנסיעה הזאת לא תניב פירות אז אני ארים ידיים, אבל לא לפני!

אני מיואש. מרגיש כמו נתלה ביד אחת (ועוד החלשה) על קצה של צוק, מתפתה לשחרר אחיזה ולהתמסר להתרסקות, נועל לסתות ברגע של נחישות ומחליט לא לוותר. לא לשחרר. לא להתייאש.

אני אנצח. אני אתגבר, אני אחלים, אני אעמוד שוב על רגליי. אני מאגרף את כל כולי ויוצא לקרב אחרון במלחמה על החיים שלי.

איף איזה דרמה קווין…

לפרק הבא

הספר של עידן – פרקים נוספים

עידן מור
נכתב על ידי
עידן מור (גדי וילצ'רסקי) קומיקאי, אקטיביסט, לוחם חופש
2 תגובות

2 תגובות

 1. Avatar

  באבא זיגזאג

  06/08/2020 10:17

  איך אני מגיע לספר עצמו?

 2. Avatar

  בר-בר-זבוז-בוז

  16/08/2020 22:54

  נשמע רגע אדיר.

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .