העצמה

האם את שווה את זה?

את שווה את זה
מתוך CANVA

את שווה את זה.

ולא משנה מה אומרים לך, למה וכמה ואילו אנשים חושבים שיש לך עוד דרך לעבור, תשתיקי אותם. שיסתמו את הפה, אם הם לא ליוו אותך לאורך כל הדרך, אם הם לא היו איתך בטוב וברע, אין להם שום זכות, שום לגיטימציה שבעולם להתחיל להגיד לך עכשיו מי את ובאיזו דרך את צריכה לצעוד.

את שווה את כל הטוב שבעולם, מגיע לך שיעריכו אותך, שיאהבו אותך, שיכינו לך קפה בבוקר ושיתנו לך נשיקה ענקית לפני השינה, מגיעים לך כל הדברים הבסיסיים האלו שלפעמים חשבת שמגיעים רק לאלו עם התכונות המדהימות בעולם. אז לא, גם לך- מגיע.

תעשי מה שבא לך.

בסופו של יום, מי שתלך לישון עם עצמה בלילה ותחשוב על ההחלטות והמעשים של כל היום, זו את. ולא חברה הכי טובה שלך, לא הבן זוג שלך וגם לא הבוס שלך בעבודה. את זו שהולכת לישון עם עצמך, עם חיוך או עם דמעה- זה כבר תלוי בך ותלוי יום. אבל אל תתני להם לנהל אותך, כל כך קל ליפול לתוך תיאטרון הבובות הזה שמנוהל על ידי אנשים כוחניים שפשוט נהנים לדחוף את האף, כי החיים שלהם לא מספיק מעניינים.

תחפשי את האיזון.

מותר לך להתייעץ, לשאול, לספר, לשתף, מותר לך לגמרי להתלבט אבל אסור לך בתכלית האיסור לשכוח שבסוף, המילה האחרונה היא שלך. כי הם ישתלטו עלייך אם רק תסכימי, כי תמיד יהיה למישהו משהו להגיד, כי תמיד יהיה את הצד השלילי שיודגש מולך על ידי השקפתם של אחרים.

 

אני נשבעת לך, אני מבינה, אני עדיין לצידך באותו המצב. יש לך חלומות, שאיפות, מטרות ולרוב יש לך ימים אבודים שבהם את מרגישה שאת יודעת הכל, אבל בעצם לא יודעת כלום. זה גם בסדר לא לדעת כלום. העיקר שתקומי, העיקר שתמשיכי, העיקר שבסוף תוכלי להסתכל במראה בלי להרגיש רע עם עצמך.

קומי, תטיילי, תפלי, תתאהבי, שיתרסק לך הלב, שיתרסקו לך החלומות- את רק תגדלי מזה, כי אי אפשר לגדול מחוויות זרות, רק משלך. רק אם תנסי.

את שווה את זה,

את היום שבו תחליטי שמספיק, ניסית הכל. את היום שתביני מי את ואיך בא לך לחיות, את השנייה הזו שתאזרי אומץ ותגידי לכולם שנגמר הסיפור, שאת לא צריכה את כל הביקורת הזו, שיש לך מספיק מעצמך.

את שווה את הרגע שתביני שזה מה שיש לך,

וזה כל מה שהיית צריכה כל הזמן.

ברנדה אזרצקי
נכתב על ידי
ברנדה אזרצקי, דרומית, סופרת, כריזמטית על הנייר. מאוהבת כמעט כל הזמן, בשאר הזמן סתם דרמטית.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .