העצמה

את הגיבורה שלי

קוקטייל
תמונות שלי מתל אביב ישראל 2019

איך להפוך את עצמך לגיבור או לגיבורה של סיפור חייך?

לכל גיבור או גיבורה יש מטרה ומסע. גם אדם שיושב בבית יכול לעבור מסע כפי שראינו בחודש האחרון עם עצמו, עם עולמו, עם משפחתו, עם הסובבים אותו ועם החברה שסובבת אותו .מסע יכול להתרחש גם בלי לזוז מהמקום אבל הוא חייב מטרה בהעדר מטרה אמיתית אין מסע. כל מקום שאנחנו מגיעים אליו בחיים מספר לנו על המטרה שלנו עכשיו השאלה אם אנחנו יודעים להקשיב.

בכדי ליצור גיבור או גיבורה או להפוך לאחת, כדאי להקשיב לעצמינו ולמקום בו אנו נמצאים, הקשבה מדויקת לעולם שבפנים ולעולם שבחוץ תאפשר לנו ליצור מטרה ולצאת למסע. המסע של הגיבור והמסע של הגיבורה שונים אבל המרכיבים שלו דומים ההתחלה היא תמיד קבלה עצמית שמבוססת על הכרות עם עצמך והשלמה עם מי שאתה על היתרונות והחולשות לכל גיבור או גיבורה יש חולשות לדוגמה עקב אכילס או שיערו של שמשון הגיבור (לא מפתיע שככל שהוא היה חזק וגיבור ואפילו נקרא כך הוא היה כל כך חלש שאם תיקח ממנו את שיערו ייעלם כוחו) הדמות של הגיבור או הגיבורה יוצרים הזדהות וחיבור בזכות חולשתם (המכשפה מהקוסם בארץ עוץ נעלמת במים).

היכולת של הגיבורה שיצרתן או שלכן לקבל את עצמכן היא התנאי למסע הגיבורה והגיבור בלעדיו הגיבור או הגיבורה
הם חסרי סיכוי לעבור את המסע המכה הראשונה שהם יחטפו הכישלון הראשון יפיל אותם מהרגליים ויגרום להם לאבד את כוחם, להתייאש ולוותר על המטרה, ולכן מסע הגיבור והגיבורה מתחיל רק לאחר הכרות וקבלה עצמית.

כמובן שהתהליך הזה חשוב גם כשאתם יוצרים דמויות בכדי שהדמויות לא יישארו פלקטיות וגם כשאתם מסתכלים על עצמכם במראה. המסע מתחיל כשאתה ואת מזהים מה חסר לכם באמת ויוצאים לחפש אותו אם זה הדבר האמיתי שישלים את הזהות שלכם המסע אליו הוא מסע חיים מלא בהצלחות וכישלונות, הזדמנויות ומכשולים.

בהצלחה גיבורות וגיבורים.

סלעי אנדרומדה ביפו

סלעי אנדרומדה ביפו. אלבום פרטי

BOAZ BARSHAY
נכתב על ידי
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .