גברים

אתה מחובר לילד שבך?

ילד עם תלתלים
צילום: pixabay

אני זוכר איך פעם כל כך פחדתי להיות אני, זה ממש הגיע לרמה של התקפי חרדה. אני זוכר איך פחדתי להביע את עצמי,
להגיד את מה שאני חושב, את הדעה שלי, את המחשבות שלי, הייתי שומר הרבה בבטן

אם הייתה לי סיטואציה מסוימת שבה לא הסכמתי עם מישהו והיינו נכנסים לוויכוח, לא הייתי מעז ללכת עם הדעה שלי עד הסוף, לרוב הייתי מתקפל, בסוף הייתי אומר לצד השני, כן, נכון, אתה צודק!

איפה זה הכי פגש אותי?

וואי, אני זוכר את זה, ואני עדיין עובד על עצמי כל יום לאפשר לעצמי, להרגיש, להביע ולהיות חופשי. זה פגש אותי בעיקר כשהייתי צריך להביע רגשות, כשהייתי צריך להגיד שקשה לי, שאני מבולבל, שאני לא יודע את הדרך.
שם זה הכי כאב לי, זה היה ממש כבר בלתי נסבל.

הייתי מנסה להעמיד פנים, שהכול בסדר, שהכול הולך כשורה, שהכול הולך לפי הספר. ובפנים, בפנים השתוללה סערה, שרק אני הייתי עד אליה, סערה שלקחה אותי למקומות נמוכים, של חרדה, לא הייתי נרדם בלילה, המחשבות היו מציפות אותי, הרגשתי שאני לבד בסיפור הזה והרגשתי כל כך מוזר.

ילד על ספסל

Photo by Michał Parzuchowski on Unsplash

אך באיזשהו שלב, כבר לא יכולתי עוד לסחוב, זה כאב מידי והחלטתי ללכת לטפל בעצמי, החלטתי שמגיע לי יותר, אני יכול יותר ואני אשיג יותר.

באחת הפגישות עם המטפל שלי אני זוכר שדיברנו על זה שבעצם קיים בתוכי ילד קטן, ילד שרק רוצה אהבה, רוצה להרגיש טוב, לחלום, לדמיין, ילד שרוצה להביע את הרגישות שלו, את הטוב שיש לו להציע וילד שרוצה להיות שמח מהחיים. זו הייתה תובנה חשובה עבורי, אני זוכר שבשיחה הזו הזלתי הרבה דמעות, פתאום גיליתי שקיים בי חלק שאני לא שם עליו, אני מזלזל בו ודורך עליו.

מאז, כל יום, אני מנסה לתקשר אתו בצורה טובה יותר, בצורה מכבדת יותר, אני נותן לו מקום להביע את עצמו, נותן לו לחלום ולהיות מעורב בהחלטות החשובות של חיי.

ללא הילד הקטן שבי, חיי יהיו חסרי תשוקה, חסרי יצירה, חסרי שמחה ולכן אני שואל את הילד הקטן שבי:

מה אתה רוצה?

מה החלומות שלך?

על מה אתה מדמיין?

ונותן לו את הבמה.

בואו ניתן לילד הקטן שלנו מקום, ביטוי, אפשרות להביע את עצמו ולתת לו את החופש להביא לחיינו אושר ושמחה.

זה רק יעזור לנו במירוץ החיים!!

אז שתפו אותי,

איך הקשר שלכם עם הילד הקטן שלכם?

לתוכן נוסף הכנסו לאתר ודף הפייסבוק שלי.

איתי מירובסקי
נכתב על ידי
אני איתי מירובסקי, רגיש בעל חזון גדול, רוצה ליצור עולם בו אנשים שלמים עם עצמם, אוהבים את עצמם וחיים את חייהם בשקט,שלווה ואת כל אלה אני מנסה להעניק בכתיבה שלי. אני מאמין שנולדנו כאן לסיבוב אחד והחובה שלנו היא להיות מאושרים, שמחים ובטוחים בעצמינו.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .