בלוג אישי

על אס נסיך וקינג יהלום

קרדיט: Unsplash - Josh Appel

קַאן יַא מַא קַאן יַא אַוְולָאד, אהה סליחה התחלפה לי השפה (ככה זה כשמדברים בעיראקית הכל כך מתובלת ויפה). לעניינינו: היו היו פעם ועודם עד היום שלושה טיפוסים-

אס, נסיך וקינג יהלום.

חברים משכבר אך שונים למכביר.

ה-אס, שרירי ומקפיד על בניין קוביות, בבטן בגב ואפילו חוליות. אז מה אם אי אפשר לעשות שם שרירים? הוא בכלל לא שומע את מה שאומרים. להקשיב? הוא ממש לא יודע (אמרתי לכם, הוא בכלל לא מגיע לדרגת ה’שומע’…) מה שחשוב זה איך זה נִרְאַה, כי צריך מידי יום לעמוד מול מראה. להראות את הלסת צורתה מלבנית וכתפיים בדמות של טרפז משונן, כל רגל מונחת קדים בגאון ומנת החלבון בתיקתוק של שעון. בפוזיציה כזאת מדמיין את כולם, איך מִתְפּעֶל הקהל מזה מר העולם, ההוא שיכול להזיז משאית ומֶתַחְזֵק פוני-ג’ל בכמות סיטונאית.

הברנש השני, עונה לשם ‘הנסיך’. בחור עדין למראה וענוג עד מאוד, אנין קצת מידי איסטניס עד בלי די. לצעוד ככה סתם הוא בכלל לא מסכים אז החליט והקים לו צי נהגים. אם נגיד חלילה לפתחו מדרכה ידרוש ‘שק קמח’ ולא כבדיחה, כי מה לדמות כמוהו אצילית-עדינה לדרוך על סתם מדרכה בפינה? בל נשכח את המאבטח, שכן נסיכינו, לא מדבר עם סתם כל אורח, הוא גם אינו מביט לעולם ישר בעיניים, לשם כך הוא מרכיב חתיכת משקפיים, עם עדשות כהות שהוזמנו במיוחד ומסגרת עשויה שנהב של איזה זן כמעט נכחד, כי מה לנסיך ולסתם עדשות?? מינימום משקף שפותח מהדורת חדשות.

ברשותכם, נעבור לברנש השלישי- קינג יהלום מרשים ורגשי. לא רגשי של בכיין או רגשי קנטרן אלא טיפוס חכם וסמי בררן. אני יודעת מה אתם חושבים-שהוא מלך אז איך לא יברור? אך תתפלאו, הוא דווקא מאלה שמחפשים את האור ולא במחי יד אומר את ההלאה מתוך הבנה שהכל מלמעלה. הוא נראה די רגיל, בלי גלימה או מצנפת, בלי שרביט כתר או חולצת מעטפת. מתהלך בין כולם כפשוט בעולם. רק פרט אחד קט יכול אותו להסגיר ורק דקי אבחנה יוכלו אז לראות-מבטו המוצף באור יקרות.

שלושת הברנשים כמעט מידי יום נפגשים. מדברים מספרים מחליפים חוויות

כמונח מעליו זרקור תאורה Unsplash by Adi Yusuf

כמונח מעליו זרקור תאורה Unsplash by Adi Yusuf

שלושתם טיפוסים לגמרי אחרים, שונים זה מזה באופנים די ברורים, כי כל אחד מייצג משהו אחר לחלוטין עם סגנון לא דומה והרבה מוניטין.

למרות ייחודו של כל בחור מלעיל, יש מי מהם שהכי בולט בעליל. כמונח מעליו זרקור תאורה (דווקא מעל זה שלא מתייחס לתפאורה).הוא ממשיך בשלו כאחד האדם לנהוג כרגיל ולקום די מוקדם. משעשע, שדווקא מי שלא קולט מה קורה סביבו, הוא זה שהטוב נמצא עמוק בטבעו. זאת ועוד שלמד תוך כדי ניסיון איך לא להתייחס למיני מקרי רפש. ככה זה איתו, הוא הכי קינג בנפש. והנפש שלו היא גדולה ומוארת ולרוב מקשיבה למה שהבטן אומרת. בשילוב עם השכל והרבה היגיון הרגש שלו במאיון העליון וזו הסיבה הכי עיקרית, לומר לו בפעם האולי עשירית- שקל לאהוב אותו מאז עד הלום כי ככה זה כשהוא קינג בנפש יהלום.

דנדושה
נכתב על ידי
"יצירה עושים באהבה או לא עושים בכלל", בתאדם פשוטה במנעדי מילים ורגש.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .