בלוג אישי

זהירות, פצצה!

קרדיט: StockSnap. Pixabay

קורונה? איראן? פצצת אטום?
לא, לא ולא.
מה שהרס את חיי אלו פצצות האמבט המופיעות בתמונה.

הכל התחיל בערב חורפי משעמם, כשדפדפתי באינסטגרם סטוריז של אנשים כביכול מעניינים. בין תמונות של גברים ערומים עם אייקון של סמיילי על המפשעה, הופיע לי לפתע סטורי מפתיע שתפס את תשומת לבי. הייתה זו קרן פלס שעשתה אמבטיה לילדים שלה וזרקה פנימה פצצת אמבט שצבעה את המים בצבעים זוהרים והציפה אותה בבועות סבון.
כחובב אמבטיות וכתושב מדינה שהטמפרטורה השנתית הממוצעת הינה -13 מעלות (שוויץ), ידעתי שהפצצה הזו הולכת להיות הדבר המרגש בלילות הקרירים של אירופה.

חיש מהר גלשתי לאתר אמאזון והזמנתי לי שישיית פצצות אמבט.

יש משהו בצמד המילים הזה: פצצת אמבט, שפשוט אי אפשר להתעלם מזה. לא יודע אם מדובר בתסביך מלחמות, אבל השילוב של פצצות ואמבט, הרטיט אותי. כשלושה ימים לאחר ההזמנה, הגיעה החבילה. (בשונה מהארץ, הדואר בשוויץ עובד!) שש פצצות בצבעים זוהרים. עוד באותו ערב, ערכתי ערב רומנטי עם הפצצה שלי, שנמסה לה לצבעי אדום בוהק, ואפילו הכילה עלעלי ורדים שצפו להם על המים.

יומיים לאחר מכן, אמבטיה נוספת. הפעם צבע תכלת שמים בריחות לבנדר משובח שעטפו את גופי במרקם משי חלק.
אני מודה שלאחר האמבטיה השלישית (צהוב עם גרעיני חמנייה) התחלתי למצות את העניין. היה לי ברור ששלוש הפצצות הנותרות יחכו להן כמה שבועות על המדף. ואז דפיקה בדלת. חבילה הגיעה… מוזר. לא זכור לי שהזמנתי משהו. אך בכל זאת חבילה זה תמיד דבר מרגש. פתחתי בהתלהבות, ולתדהמתי גיליתי שש פצצות אמבט נוספות. מה נסגר? …

מהיכרות עמוקה עם עצמי, שיערתי שמרוב התלהבות ביום ההזמנה, הזמנתי בטעות שתי חבילות.

אך כשהחבילה השלישית הגיעה כשבוע לאחר מכן, כבר התחלתי לדאוג… אוקיי, זה נחמד. פצצות. אמבט. אבל מיציתי!
כשהגיעה החבילה הרביעית הבטתי בה מבועת…לא רק שאתמול היה היום הכי חם בשנה ואמבטיה זה הדבר האחרון שבא לי לעשות, הרי שגם מבחינה כלכלית העסק הזה מתחיל להיות יקר! אמנם אני לא מנהל יומן הוצאות, אבל 32 פצצות אמבט הן לא משהו שהיה בתכנון.

החלטתי שהגיע הזמן לשים קץ למבול הפצצות האלו ושאני צריך להפעיל את הצד הרציונלי וההגיוני שלי, הלא הוא החבר הגרמני. הוא ערך תחקיר קצרצר של היסטוריית ההזמנות ומסתבר שרכשתי מנוי לפצצות אמבט. כן, מסתבר שיש אופציה כזו. בכל זאת, אם יש אנשים שעושים מנוי לעיתון הארץ, בטוח יש גם קהל יעד למנוי פצצות אמבט. אך מה שהיה יותר מטריד מהיסטורית ההזמנות, היה עמוד ההזמנות העתידיות. גיליון ארוך של אספקה שבועית של פצצות שכבר בתהליך של שליחה ליעד (הזכרתי כבר שהדואר בשוויץ עובד?)

בנשימות כבדות ודפיקות לב מהירות, האצתי בחבר שימצא את הדרך לביטול המשלוח חסר התקדים הזה!
עדכון – נראה כי הצלחנו והמנוי בוטל. אך עדיין לא ברור כמה מההזמנות כבר בדרכן אליי.
אני מכריז על מבצע! ציינו את הצבע והריח האהוב עליכם, אולי תזכו ממני לפצצת אמבטיה במתנה. תהיו מקוריים!

שיהיה לכולם ערב פצצה!

להזמנת פצצת אמבט מאתר IHERB כדי שלא ימכרו לכם מנוי לפצצות אמבט לחצו כאן

פצצות אמבטי

קרדיט תמונה – cottonbro, Pexels

 

Gindel86
נכתב על ידי
סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, יוצר ועורך תוכן דיגיטלי ונמצא באופן תמידי על הקו ישראל-גרמניה-שוויץ. מהלך בין תרבויות, בוחן מהצד, מוצא הבדלים, אוסף חווית, מחפש משמעות וכותב על זה. בעיקר על ענייני דיומא וחוויות כביכול שגרתיות מנקודת מבט סרקסטית והומוריסטית.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .