בלוג אישי

בועז

קרדיט: R. Fera

בועז היה האכזבה הראשונה שלי.

בועז היה האחד שלימד אותי שלא את הכל משיגים. בועז היה התשוקה הכי גדולה שלי, ועם זאת גם הכי כואבת.

את בועז הכרתי בצבא. אחרי שנה בשירות הסדיר הוא הגיע, יחד עם כל המחלקה שלו, טירונים צעירים שעדיין לא יודעים לאן הם נכנסו. ראיתי את הפחד של כולם בעיניים לקראת הלא נודע, אבל לבועז.. לבועז ראיתי את הרעל בעיניים, הרעל להתחיל כבר את השירות ולתת את כל מה שהוא יכול. משהו בו פשוט גרם לי לרצות בו עוד לפני שידעתי מי הבן אדם, משהו בו היה שונה, אחר מכל טירון שמגיע אלי, משהו בו גרם לי לנסות להשיג אותו בכל כוחי, ומשהו בי גם אמר לי שאצליח.

במשך 3 חודשים פיקדתי על המחלקה של בועז, 3 חודשים שבהם הוא הצליח להפנט אותי כל יום מחדש, 3 חודשים שהרגשתי משהו שלא הרגשתי מעולם, 3 חודשים שרק חיכיתי שיגמרו, לשבור את הדיסטנס, להכיר קצת יותר, לדעת באמת מי זה בועז, ומה יש בו שכל כך מושך אותי.

אחרי 3 חודשים הרגע שלו ייחלתי הגיע. שבירת הדיסטנס, סוף סוף אני יכולה להכיר את בועז, לדבר איתו, לשאול אותו את כל השאלות שתמיד רציתי לשאול ואף פעם לא יכולתי. אז הגיע הרגע וניגשתי לבועז, הרי אני כבר רגילה להתחיל עם בחורים, אני עושה את זה כל שישי בבר אחר עם כמה בחורים שונים ואפילו באותו הלילה. אז מהצעד הזה לא חששתי, את האמת שלא חששתי בכלל, והייתי בטוחה בעצמי, כנראה שיותר מדי, כמו תמיד. רק שאף פעם אף אחד לא אמר לי לא, לא ידעתי מה זה בכלל. ובועז? בועז היה הראשון. משהו בו כנראה לא רצה אותי כמו שאני רוצה אותו, וזה? זה גרם לי להשתגע, זה גרם לי לנסות להשיג אותו עוד יותר.. והפעם? כל האמצעים כשרים!

אז חקרתי קצת על בועז, נו מה ציפיתם מסטוקרית כמוני לעשות? והתחלתי לפעול.. כל האמצעים כשרים, כבר אמרתי? אם בועז לא רוצה אותי בדרך אחת הוא ירצה אותי בדרך אחרת.

יצאתי ביום שישי עם חברות,

לאותו בר שגם הוא במקרה יצא. אחרי כמה כוסות וויסקי, ניגשתי אליו, ישבתי עם החברים שלו שבמקרה היו אותם החברים מהמחלקה ואותי הם כבר הכירו, ככה שלא הייתי צריכה להציג את עצמי. ידעתי שאחרי כמה כוסות שאתן לבועז והפלרטוטים שלי הוא לא יוכל לעמוד בפני.. אז הוא הזמין לנו משקה, ואני הזמנתי לנו עוד אחד מיד אחריו. שתינו צחקנו נהנינו, והנה הגיע הרגע להתחיל לפעול..

דייט

קרדיט: cottonbro

הרגליים שלי מתחילות לשחק עם הרגליים של בועז, היד נשלפת ומונחת על הירך שלו, מתחילה לטייל במעלה גופו, בועז מחייך חיוך שובב, אותו חיוך שכל כך חיכיתי לראות. שולח את ידו לכיוון הירך שלי ומתחיל גם הוא. אנחנו עדיין באותו שולחן עם החיילים שהיו עד לא מזמן טירונים שלי. סימנתי לבועז שנלך, הוא לגם לגימה אחרונה מהמשקה שלו ושם את ידו בידי, אמר לחברים: “טוב חברה אני זז נתראה ביום ראשון”, ועזבנו את המקום.

מגיעים הביתה, שיכורים וצמאים לאהבה של לילה, לאותה תשוקה שמתקרבת ובאה. אז הכל מתחיל להתחמם והבגדים מתחילים לרדת, והנה אני משיגה את מה שרציתי, הרי כל האמצעים כשרים לא? ואז בועז נעצר, הוא מפסיק ככה סתם פתאום, אפילו עוד לפני שהעניינים הגיעו לשיאם!

“מה קרה? ” שאלתי. “למה הפסקת? “

בועז אמר לי שהוא לא יכול להמשיך. “אני מסתכל על העיניים התכולות והגדולות שלך, מלאות התשוקה, ויודע שאני יכול לספק להן את מה שהן כל כך צמאות לו, אבל רק ללילה, רק לרגע, רק לסיפוק רגעי שאחריו אני משאיר לב שבור.. אני פשוט לא מסוגל”. בועז השאיר אותי חסרת מילים, עירומה, מלאת תשוקה ורחמים עצמיים על המיטה שלו, בסערת רגשות מטורפת וניסיון להבין בעצם מה קרה פה עכשיו, והאם בפעם הראשונה בחיי קיבלתי את התשובה לא? .. לא היה לי מילים להגיד לבועז, לקחתי את הבגדים שלי, התלבשתי והלכתי משם. הותרתי את בועז עירום וחושב על המיטה שלו. אני יודעת שהוא בטוח בעצמו שעשה את הדבר הנכון, אבל אני גם יודעת שאני רציתי את בועז גם אם זה רק ללילה, גם אם זה רק לסיפוק רגעי קטן, רציתי להרגיש את בועז, לדעת שהשגתי את מה שרציתי ולהמשיך הלאה בחיים שלי, כי הרי כזאת אני.. מטומטמת! אבל בועז לא נתן לי את התענוג הזה, לבועז יש לב ענק, והוא גבר אמיתי לא כמו כולם!

אני מאחלת לבועז שימצא את האחת שתתאים לו כמו כפפה ליד, את האחת שהוא לא יצטרך לעצור בשבילה את הרגע כי הוא פשוט יהיה כל כך אמיתי וטהור, את האחת שתרצה לבלות איתו את כל חיה, ולא ללילה אחד מלא באלכוהול..

ועד אז.. בועז תמיד יישאר האכזבה שלי, בועז תמיד יהיה הפספוס שלי, הראשון שאמר לי לא, האחד שהוכיח לי שלא את הכל משיגים. כן.. אפילו לא אני.

Jordi28
נכתב על ידי
ירדן פיינר, בת 23. אוהבת לכתוב, לשפוך את הלב לתוך הדף ולתת לאנשים הצצה קטנה לעולם שלי.
תגובה 1

1 תגובה

  1. Avatar

    רוני

    24/01/2021 11:52

    וואו, זה נגע לי בדיוק בנקודה. תודה לך!

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .