בלוג אישי

מועדון 27 לנצח- Club 27

קרדיט: Pexels-cottonbro

אם זה נגמר אחרי 27 שנים אז הקשר שלי ושלך נכנס לרשימה של ג’ימי הנדריקס, קורט קוביין, איימי ויינאהוס וכל שאר אגדות הרוק של מערכות היחסים בחיים

זה לא פשוט לכתוב סיכומים של פרידות על גבי דף מחשב ומקלדת, בייחוד כשאני יודע שמלבד העיניים שלי ושלך גם שאר העולם חשוף לשיט הזה. בין אם זה אלו שהכירו אותנו במשך כל השנים שלנו יחד, בין אם זה רק אנשים שהיו רואים אותנו בכל פעם שהינו משלבים ידיים ברחובות וגם אם אלו סתם אנשים ששומעים צד אחד ששופך את כל מה שהיה בין זוג מלכותי שסופו להגיע לסוף.

אהבתי אותך.

כאבתי אותך.

שאפתי אותך כאוויר צח לריאות שהתמלאו בך ומצאו את נגינתך הרמונית, מושלמת ומשלימה.

הכנסתי אותך לעולם שלי ובכל יום כשפקחתי את עיניי היית שם לצידי!

אין לי טענות כלפייך- בכל 27 השנים שהיינו יחד התגאית בי לעתים אף יותר ממה שאני היתי גאה בך. לאורך כל הדרך תמכת בי- בין אם ברגעי ההמראה שלי ובין אם היו אלו הימים והתקופות השחורות שעברתי בדרכי- לא הסבת מבטך, לא הרמת ידיים והיית האבן הכי יציבה גם כשנפלתי למדרונות תלולים וכואבים.

הרמת אותי בכל פעם שחזרתי חבול ושותת דם, שיכור מכאבים או שתויי יגון, צער ודיכאון עמוק. לא הרפית ולא ויתרת לי או עליי- גם כשידיי היו מורמות למעלה בהתחננות לתבוסה, גם כשהשמש המעיטה לזרוח, גם כשהאשמתי אותך בדברים שהיה לי קל להשליך עלייך במקום להתמודד עמם בעצמי.

בכל מערכת יחסים יש את הצד הפוגע ואת הצד הנפגע, במערכת בריאה שני הצדדים נמצאים בשוויון בהשוואת צדדים אלו אך ביני ובינך אודה כי לא את זו שהיית אחראית על הצד הפוגע ואני לא מצייר את דמותך בצבעים נעימים אלא מסתכל למציאות בעיניים ומתוודה בפנייך שאת היית זו שבנתה אותי, ואני זה שהרס…

את היא זו שחישלה אותי.

זאת אשר בזכותה אני מי שאני היום.

זו שבאהבתה גרמה לי לדעת איך ובאיזו עוצמות אפשר לאהוב.

“אבל החיים חזקים מאיתנו”

עם כל המילים האלה אני היתי זה שעזב.

לפניי שנה היתה הפרידה הראשונה במערכת היחסים שלנו- נפרדנו די בחיפזון ואמרתי לך שאני צריך קצת זמן לעצמי. לקחתי את הזמן הזה גם מעבר למה שמישהי יכולה לחכות על ‘הולד’.

אחר-כך הייתי בא והולך- מבקר אותך מתי שבא לי, נכנס לתוכך, יוצא כשמתחשק.

ראיתי מה אני עושה אך לא יכלתי לעצור- ההתנתקות ממך הגיעה משולבת בגעגוע לא מרפה ובלי להסתכל על מה תרגישי או מה המשמעות של מה שאני עושה לך- זה הכל היה בשביל לרצות את עצמי ולשרת את הדחפים והרצונות שלי בלבד.

‘יוגי’

יוד-גימל שלי.

שכונה מספר 13.

שכונת הילדות, הנעורים וחיי הבוגרים.

הזהות שלי, המהות שלי, הקשר הכי רציני והכי ארוך שהיה לי אי פעם.

פארק 'חתולים'. קרדיט: Google Maps

פארק ‘חתולים’. קרדיט: Google Maps

רציתי לבקש סליחה, גם אם זה רק כאן על המקלדת- מגיע לך הרבה יותר מזה.

אני באמת רוצה שתהיי מאושרת אז בבקשה תמשיכי בחייך. תני לאחרים את מה שהבאת לי כל השנים האלו.

אני לא רוצה להיות האקס המיתולוגי אבל אני חייב להגיד לך שמבחינתי זה לא נגמר עד הסוף, יש סיכוי שעוד נחזור אבל אל תחסמי את עצמך מלאהוב אחרים.

אם זה נגמר אחרי 27 שנים אז הקשר שלי ושלך נכנס לרשימה של ג’ימי הנדריקס, קורט קוביין, איימי ויינאהוס וכל שאר אגדות הרוק של מערכות היחסים בחיים.

ואת לגמרי האבן המגלגלת את סיפור חיי…

 

 

 

KingMil
נכתב על ידי
אשדודי אסלי. סופר, מרצה ואיש חינוך. לא נשוי כי רע לי גם בלי זה. בדרך כלל כותב על אהבה, על המציאות ועל מה שיושב על הלב.
תגובה 1

1 תגובה

  1. Avatar

    ביפולרית

    01/01/2021 01:10

    וואהו, ריסקת. מקווה שתמצאו את הדרך חזרה.

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .