בלוג אישי

דייטים ראשונים ואחרונים

אלבום פרטי

הכרתי בחור!  דייט ראשון- מדהים. צוחקים מלא, מרגישים בנוח, מדברים באותה השפה, שהיא לא רק עברית; היא השפה שלנו. חזרתי הביתה בתחושה מעולה. וואלה, ככה זה אמור להרגיש, קצת שכחתי…

לא הרגשתי ככה כבר תקופה והתחילו המחשבות: “אולי אנחנו בגיל כזה שמרגישים פחות? אני הפסקתי להרגיש? אני מפספסת משהו?” אבל איתו הרגשתי כמו נערה מתבגרת. אחת כזו שמחייכת ברחוב, באמצע היום, בלי סיבה.

pixabay

כבר באותו הלילה מגיעה הודעה ממנו-“הגעת בשלום?”
איך אני אוהבת! אוהבת שדואגים לי, שבודקים מה איתי אחרי נסיעה מתל אביב הרחוקה, שלא משחקים איתי משחקים של מי שולח הודעה ראשון, אוהבת.
יום למחרת מגיעה עוד הודעה ממנו. השיחה זורמת וקלילה, הוא מחמיא, מתלהב-הכי בעניין.

בפעם השלישית שנפגשנו שכבנו.

הפעם המפגש היה פחות מוצלח ולא רק כי הסקס היה פחות מוצלח. יום למחרת אמרתי לו שאני נמצאת בסביבה ואשמח שנשב לקשקש קצת על אתמול. ניסיתי להכניס בהודעה את כל האלמנטים הכי קלילים שאני מצליחה, חלילה לא להישמע כבדה, כי זה הרי עלול להבהיל. אני אשתמש במילה ‘לקשקש’ ולא ‘לדבר’. אני אגיד לו שזה “על הדרך”, כי אני ליד הבית שלו. בכל זאת רק התחלנו.
בדרך לתל אביב, מלא זמן לחשוב. נעתי בין: “אני מגזימה, זה כבד מדי לעשות שיחות כאלו, הוא סתם ייבהל” לבין: “מי שירצה להיות איתי יהיה איתי ככה, יאהב את העובדה שאני מרגישה מספיק בנוח לשתף ולדבר, יהיה לו חשוב שאני ארגיש טוב לידו. וגם הוא כזה גבר, הוא לא נבהל בקלות, מחפש משהו רציני ולא משחק משחקים”.

וחוץ מזה: “סקס כן, אבל שיחה לא?

לחוות כזו אינטימיות עם מישהו ואז לפחד לשתף אותו במה שאני מרגישה? אם הרגשתי בנוח להיות איתו כל כך עירומה וחשופה-אני אמורה להרגיש בנוח להגיד לו איך היה לי”.

אלבום פרטי

הגעתי. דיברנו. הוא לא הבין מה אני רוצה.  הוא אמר שהוא לא הרגיש הבדל בין הפעמים הראשונות לפעם הזו. אמרתי לו שהרגשתי שהוא היה כל כך דרוך לסקס ששכח מלא דברים בדרך, גם בסקס עצמו.

במהלך השיחה כבר הבנתי שאנחנו כנראה לא נפגש יותר.

ש”הרסתי” את זה. ובאמת השיחות בינינו הצטמצמו וההתלהבות שלו ירדה. אמרתי לו שאני לא רוצה שנהפוך את זה לכבד, ניסיתי להקליל את זה ולהתקרב בחזרה אבל זה כבר היה אבוד. אחרי כמה ימים עשינו שיחת טלפון. הוא אמר שהוא מעריך את השיתוף שלי ושזה לימד אותו הרבה, אבל במקביל זה גרם לו לחשוב שאולי הקצב שלנו שונה ושאנחנו מסתכלים אחרת על דייטינג.

 

הסברתי לו שאני איתו באותו הקצב, פשוט רציתי לשתף במה שהרגשתי. הוא אמר שהוא לא יודע מה מכאן ואני אמרתי שאם כבר עכשיו הוא לא יודע מה מכאן, אז כנראה שזה-לא. הוא הסכים. הוא אמר שהיה לו ממש כיף להכיר אותי וחלילה שלא אחשוב שהשיחה הזו הייתה לא במקום ולא הייתי צריכה לעשות אותה.
סיכמתי לו את השתלשלות האירועים:
כימיה טובה, כיף ביחד, סקס, לי לא נעים, אני משתפת, אתה נבהל וחותך.
אבל הכי חשוב שחלילה לא אחשוב שהשיחה הזו הייתה לא במקום ולא הייתי צריכה לעשות אותה. כמובן.
stavbiton
נכתב על ידי
כותבת את עצמי לדעת
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .