בלוג אישי

האקס הבא שלי

האקס הבא שלי
התמונה באדיבות Anete Lusina מאתר PEXELS

ברגע שנכנסתי לאוטו וראיתי את המפרצים שלו, כבר ידעתי שזה לא זה. איזו באסה, דווקא הייתה כזו כימיה מעולה בטלפון וגם בפייסבוק הוא נראה די סבבה… כבר דמיינתי שהוא יהיה האקס הבא שלי. גם שמחתי שהכרתי אותו דרך חברה מהעבודה ולא דרך אתר היכרויות דבילי

הובלתי אותו לנסוע לכולי עלמא, וכשהגענו התיישבנו על הבר והשיחה בינינו די זרמה, כמו הזרם בדוש במקלחת שנשטף לביוב. הוא הזמין בירה ואני הזמנתי בירה בטעם פירות. לפעם הבאה אזכור לשתות אלכוהול אמיתי, אולי אז מפרצי הים התיכון לא יראו כאלה נוראיים. הבחור אמור להיחשב נאה אובייקטיבית, ואיכותי מאוד – מהנדס אלקטרוניקה עם עבודה טובה, רכב מהעבודה, גר לבד, בטח גם מרוויח לא רע, וזה טוב לבזבוזים… היה לי נחמד לדבר איתו, אבל לא באמת הייתה כימיה, אפילו שחייכתי הרבה ועשיתי “כאילו” שאני בעניין.

התמונה באדיבות Cottonbro מאתר PEXELS

 

“נו, איך היה?” שאלה אותי בהתלהבות בטלפון הבסטי שלי יום למחרת.
“דווקא סבבה, היה לי נחמד לדבר איתו” אמרתי.
“אה, אוקיי, אז לא היה משהו” היא אמרה.
“למה את אומרת את זה?” שאלתי.
“כי את לא נשמעת מתלהבת. אני כבר מכירה אותך, גם עם אמא שלי נחמד לך לדבר. את יותר מתלהבת כשאני מציעה לך לבוא איתי למקס ברנר”.

יום למחרת הוא דווקא התקשר והשיחה ממש זרמה כאילו כן הייתה בינינו אתמול תשוקה מטורפת כמו אשת ראש הממשלה ברגע של קריזה. חשבתי לעצמי שאולי בדייט הבא, אם יתקיים, התשוקה תתחיל לפרוץ כמו לבה בוערת מתוך וולקנו, או לפחות כמו חצ’קונים במחזור. יומיים אחרי זה שלחתי לו חג שמח בוואטסאפ והוא גם החזיר לי שנה טובה עם אימוג’י מחייך מכל הלב, אבל לא דיברנו יותר.

נראה לי שכדאי להעביר את כל הגברים הישראלים, את רובם לפחות, קורס ב- איך להתנהג לאישה. לא ייאמן כמה דושבגים יש בחוץ, או סתם חסרי אינטליגנציה רגשית. כאלה שלא שולחים לבחורה “הגעת?” כשהיא חוזרת הביתה בסוף הדייט. זה משהו שמוסיף לבחור המון נקודות מבחינתי, גם אם אני לא מעוניינת בו. ויש את אלה שאומרים לך “תשימי רק 10 שקל טיפ” אחרי שהזמנת רק שתייה ב- 12 שקל, מבסוטים על עצמם שיצאו איתך מזה לארג’ים…

כמעט תמיד אני מעדיפה להגיע לדייט ראשון בכוחות עצמי, עם הרכב שלי, כדי לבדוק אם אני יכולה לסמוך על הבנאדם, וגם כדי שתהיה לי האפשרות להתחפף משם מתי שארצה. לא משנה לי כל כך לאן, העיקר לגמור עם זה. אם אחר כך אני כבר מאפשרת לו לאסוף אותי בדייטים הבאים, זו זכות בשבילו.

לפעמים בא לי שיוציאו את אתרי ההיכרויות מחוץ לחוק, כל הסיטואציה הזו פחות טבעית לי. את מגיעה לדייט והוא בוחן אותך מכף רגל ועד ראש כאילו היה מכונת שיקוף בבן גוריון, אבל את עושה את עצמך כאילו לא שמת לב, בגלל המבוכה… היום “הדרך הישנה” כמעט ולא קיימת. בחור יכול לראות אותך ברחוב או בקצה הבר, ולא לגשת אלייך גם אם תחייכי אליו חיוך מושלם. אבל אם הוא יראה אותך בקיופיד, כנראה שההתנהלות תהיה שונה ואולי תוזמני לאיזה דרינק במקרה הטוב, או ללילה של שכרון חושים במקרה הלא פחות טוב.

“למה את נשמעת מבואסת?” שאלה אותי הבסטי בטלפון.
“הוא לא התקשר” עניתי.
“כי הוא לא התקשר… אבל את לא באמת רצית אותו, הרגשתי עלייך. פשוט אנחנו תמיד רוצות שירצו אותנו, לא משנה מה”.
“אז רק בגלל שהוא לא התקשר, פתאום נראה לי שעכשיו אני רוצה? ככה זה עובד?”
“בדיוק” היא ענתה לי.

סיון ליבוביץ
נכתב על ידי
מתחילה את הבוקר עם לפחות שתי כוסות קפה, מכורה לקינדר בואנו, עובדת סוציאלית בהתהוות, יועצת זוגית ומדריכת שיקום נפגעי נפש. איכשהו תמיד יוצא שקוראת לפחות שני ספרים במקביל שמונחים על השידה שלי ולוקח לי כמה חודשים טובים לסיים אותם.
3 תגובות

3 תגובות

 1. KingMil

  23/02/2021 00:29

  לייק+קומנט

 2. רונן ענבר

  24/02/2021 00:01

  שמתי לב, מכל הסיפור, שהדבר שהכי הטריד אותך הוא המפרצים.
  רק שתדעי, גם אם היה לו שיער מלא, המפרצים היו מגיעים, מתי שהוא, אבל זה כבר פחות היה פחות מפריע מכוון שהיה לך צאנס, אמיתי, להכיר אותו.
  כדי למצוא זוגיות, חייבים לתת צאנס אמיתי לאדם שעומד מולך וזה אומר לעיתים לעשות עוד דייט או לקבוע משהו יצירתי כדי לראות אותו במצב אחר ולא רק בבר או בבית קפה, להכיר צד אחר שלו.
  רק כשלמדתי את זה, פגשתי את אישתי מזה 22 שנה.
  ודרך אגב, גם גבר מלא בטחון צריך להרגיש שאת רוצה אותו, אפילו קצת, כדי להתקשר או לצאת שוב וזה כנראה הרגיש שאת לא ממש רוצה אותו.
  בהצלחה

 3. Avatar

  סיון

  24/02/2021 12:43

  היי, תודה רבה. כתבתי את הפוסט הזה לפני כמה שנים, כמובן שהוא נכתב בהומור ושמפרצים זה לא הדבר הכי חשוב:)

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .