בלוג אישי

המלצת צפייה: “אנשים נורמליים”

קרדיט: Pixabay - Pexels

בתור אחת שפרשה באמצע רוב הסדרות שהיא ראתה, ועשתה בינג’ רק על סדרות מעטות, כאלה שאשכרה סחפו אותי, אני ממש מתרגשת כשאני מוצאת עוד סדרה ששווה את בזבוז הזמן שלי. אמנם היא קצרה יחסית, וכוללת רק 12 פרקים לא ממש ארוכים, אבל ממש לא היה לי אכפת ליהנות ממנה עוד במידה והייתה ארוכה יותר

אם אתם חובבי רומנטיקה כמוני, כנראה שגם אתם לא תצליחו שלא להתאהב בסדרה “אנשים נורמליים”, שמגוללת את סיפורה של מערכת יחסים המסורבלת ועם זאת הפשוטה, של קונל ומריאן. 

קונל ומריאן נאלצים להסתיר את הקשרים הנרקמים ביניהם במהלך שלבים שונים בחיים שלהם בגלל הבדלי מעמדות, בין אם חברתיים ובין אם כלכליים. יותר מכך, מבחינת אופי, הם מצטיירים כלפי חוץ כאנשים מאוד שונים אחד מהשני, בין אם בזמן לימודיהם בבית ספר, בקולג’, או בחיים שאחרי. אך לעומת זאת, כאשר הם שוהים לבדם באותו חדר, פתאום מבינים כמה מוקדי הזדהות הם יכולים למצוא ביניהם, וכמה השוני שעדיין קיים יכול להיות יפה ולגרום להם להשלים אחד את השני.

במהלך הסדרה פשוט מצאתי את עצמי מצפה בחוסר סבלנות לאותם רגעים שבהם הם חולקים שיחה עמוקה וכנה, ומדברים על החיים, החששות והרגשות, עד שהתשוקה משתלטת עליהם.

שני אלו הם אולי באמת אנשים נורמליים, אבל מצאתי את הדמויות שלהם כמיוחדות לאללה. הסדרה מציגה את עולמם הפנימי של קונל ומריאן ככה שאי אפשר שלא לפתוח כלפיהם את הלב. אני אישית הצלחתי לראות קצת את עצמי בכל אחת משתי הדמויות: לדוגמא קונל; עם האופי המופנם שלו, הרגישות שבו, החיבה שלו לקריאה ולכתיבה, הקושי שלו למצוא את עצמו ולהבין מה הוא באמת רוצה. ומריאן: החוזק שהיא משדרת כלפי חוץ גם ברגעים שכואב לה, הנטייה שלה להרס עצמי, האומץ להגיד מה שהיא חושבת. 

לראות איך כל אחד מוצא נחמה ורוגע אצל השני כשהחיים הופכים סוערים ומכבידים, ואיך לאורך השנים הם תמיד חוזרים ומוצאים אחד את השנייה, מחזיר לי את האמונה שאהבת אמת, כמו זאת שחלקו ביניהם קונל ומריאן, עדיין קיימת, ושהקסם שלה אף פעם לא גווע, במידה ואתה מוצא את הבן אדם הנכון לך.

קרדיט: pixabay – pexels

ולסיום, אני רוצה לשתף אתכם בווידוי קטן:

יש לי קראש קטן על קונל. ואני לא יכולה להסתיר את הקנאה שלי כלפי מריאן. יש לו בערך את כל מה שיש בגבר החלומות שאני מייחלת לו: אינטילגנציה, רגישות, אכפתיות, חוכמה.. ואיך אפשר לשכוח את העובדה שהוא חתיך פצצות!! 

אז… בנות, וגם בנים, היכונו לשיברון הלב.

נ.ב- הסדרה מבוססת על ספר, שאני כבר מתה לקרוא!

נ.ב2- פעם ראשונה שאני כותבת ביקורת, אז אל תסקלו אותי באבנים על הניסיון הכושל. אשמח שתכתבו בתגובות ביקורת על הביקורת.

קרין גנאוש
נכתב על ידי
2 תגובות

2 תגובות

 1. Avatar

  ספיר

  27/09/2020 19:50

  ממש אהבתי את הביקורת!
  גרם לי לרצות לראות את הסדרה:)

  אולי תעשי גם ביקורת על הספר לאחר שתקראי אותו?

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .