בלוג אישי

יש מאין לא עובד פה זה או שיש או שאין. וכשיש? זה הכי יששש

אפילו גורם לאוכל להיות טעים יותר Benjamin Wong by Unsplash

כמה קיטשי זה לכתוב על רגשות, הא? איזו בת אני יאללה אבל אתם יודעים מה? שיהיה קיטשי! זה הכי אמיתי שיש. אז מודה: אני מרגישנית! (זו כנראה מילה שהמצאתי אבל מה שעומד מאחוריה הוא הכי מציאותי שיש)

אני מרגישה בעוצמות של ממש.

כמו שבניתי לי חומה ועוד חומה כי ככה החיים ניתבו אותי ככה גם למדתי איך לתת מקום של כבוד לרגש. איך לאפשר ללב להיות גם אם זה טומן בחובו לעיתים איזו שריטה או שמונה. החוויה של לדעת רגש מהו שווה אלפי מונים על פני בלעדיה בכלל.

בכל דבר יש רגש.

בלהביט לשמיים, בסתם לשבת מול הים, בלשמוע מקהלה של ציפורים על הברוש שניצב מול החלון בחדר, בלנהוג ולתת זכות קדימה לרכב מימין כי יש שיירה משמאל ואם לא אתן אז הוא יחכה שעות אז מה אם הזכות קדימה היא שלי? מרגיש לי בכיף לפרגן לו. בלבשל ולאפות יש רגש והוא אפילו גורם לאוכל להיות טעים יותר. מוזר? תנסו. דברו איתי אחר כך.

אני גם אוהבת בסופר רגש

ואם מישהו או מישהי נכלל/ת על אוהבי הוא כל כך ידע את זה. אני לא חוסכת בלאמור או בסתם לשלוח פתאום הודעה של אימוג’י לב ככה באמצע היום. אין על לאהוב, פשוט אין וזה תמיד מגיע בזכות גדולה למעניק ולמקבל גם יחד.

אהבה היא רגש שמכניס לגוף כל כך הרבה כוח. מאחה כל שריר דואב, מרפא כל לב כואב. וזה לא משנה איזו אהבה זו, זוגית, משפחתית, חברית. אהבה היא אהבה וכשהיא נקיה ואמיתית היא בעצם עולם ומלואו. היא בעצם מדברת בלי מלל. איך אמר לי פעם אחד מהאנשים הכי יקרים לי? ׳זה שהנפש מדברת בלי מילים או מעשים היא פשוט מדברת בהרגשה׳. הוא דייק ועודנו מדייק (לא סתם אני אוהבת אותו ולא סתם זו אהבה כל כך הדדית).

החוויה של לדעת רגש מהו שווה אלפי מונים על פני בלעדיה בכלל Jp valery by Unsplash

אני חושבת שהקטע הזה של להרגיש חוץ מזה שזה חלק מאופי זה גם עניין של למידה.

זכיתי ללמוד מהטובה ביותר שיש, האישה ב-הא הידיעה, הסבתא היקרה שלי. בחייה לימדה אותי להרגיש וזיכתה אותי בילדות נערות ובגרות מלאות באהבת נפש ואחריה הבנתי יותר ויותר איזה בסיס השאירה לי לגדול ולגדל עליו.

אני יודעת מה הסטיגמה על כל הקיטשיות הזו. שהכול חרטוט אחד גדול של דור האינסטה אבל אתם יודעים מה? זה בכלל לא משנה לי. אני יודעת שזו תחושת על ויותר מזה אני זוכה להכיל מנעדים רחבים מזוקקים ומדויקים של רגשות. להגיד לכם יותר מזה? אני בטוחה שמי שאני מפנה כלפיהם את כל הרגש הזה חשים אותו פי כמה ובאווירת חנוכה אני לגמרי יכולה לספר שכל המדליק נר מנר זה נהנה וזה אינו חסר.

 

דנדושה
נכתב על ידי
"יצירה עושים באהבה או לא עושים בכלל", בתאדם פשוטה במנעדי מילים ורגש.
2 תגובות

2 תגובות

 1. מאניה-דיפרסיה

  02/12/2020 06:11

  היי, ריגשת( -:
  הייתי במקומך מכנה את הטקסט מרגישנית, כדי לקצר ולדייק את הכותרת.

 2. דנדושה

  13/12/2020 23:04

  היי, תודה 🙂

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .