בלוג אישי

תיזהר, היא לא בחורה לקשר רציני

קרדיט: janeb13 - pixabay

לרוב, רוב האנשים מעדיפים תוצר מוגמר. לא תוצר בהתהוות, לא חלקים שצריך להרכיב, לחבר ולעבוד קשה. אנחנו שונאים מוצרים מאיקאה, אני חושבת שאין דבר שאבא שלי שונא יותר מארון מאיקאה. ככה גם במערכות יחסים

גברים מעדיפים אחת שכבר הייתה בכמה מערכות יחסים ויודעת דבר או שניים על ההתנהלות בהן. לא מישהי שצריך לעשות איתה “עבודה”. מישהי שכבר הכירה להורים, מתמסרת בקלות, יודעת התפשרות מהי, אחת שרגילה לחשוב בשניים.

CentrArredo pixabay

הוא גילה לי את Google photos. כאילו ידעתי מה זה פחות או יותר, אבל רק פחות או יותר.

ישבנו ביחד והסתכלנו על תמונות במכשיר שלי מלפני שנים. היו שם תמונות של רוני כשהייתה בת שנה, סרטונים מימי הזוהר שלי במסיבות באומן והמון תמונות סלפי שלי.

 

“איך זה שאין לך תמונות עם בני זוג?”
אני חושבת שזו פעם ראשונה שקלטתי את זה. יש לי מלא סלפי של בחורים ששלחו לי וכאלו שאני שלחתי להם, בתחילת הקשר. אבל לא תמונות של יחד, לא הגעתי לשלב שמצטלמים ביחד כבר כמה שנים.
חששתי קצת שזה ירחיק אותו, שיחשוב שאני לא “חומר” של קשר, אלא אחת שצריך לעשות איתה “עבודה”.
לא תוצר מוגמר.

StockSnap pixabay

בלילה במיטה, שכבתי לידו והרגשתי אושר כל כך חזק, מרוב אושר ירדו גם דמעות. בכיתי כי לא הבנתי למה מגיע לי כל הטוב הזה, חיבקתי אותו ונתתי לדמעות לרדת בשקט. בכיתי כי אני מתה מפחד, התרגלתי לאבד, או אולי אפילו לא לקבל מראש. לאבד לפני שזה מתחיל.

 

בבוקר הכנו ביחד ארוחת בוקר ושאלתי אותך: “למה אנשים תמיד אומרים את המשפט – ‘רק שלא אתרגל לכל הטוב הזה’, כאילו זה דבר רע להתרגל לטוב?” ואתה אמרת לי שאני יכולה להתרגל.
פתאום נפל לי שבכיתי בלילה כי הבנתי שמגיע לי כל הטוב הזה.
אני לא תוצר מוגמר. לא הכרתי להורים שלי בן זוג כבר כמה שנים וב- Google photos אין לי תמונות עם בני זוג. אני מגיעה עם “עבודה” ואני לא מתמסרת בקלות.
אבל אני בטוחה שביחד נרכיב את הסיפור הזה.

stavbiton
נכתב על ידי
כותבת את עצמי לדעת
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .