בלוג אישי

מי ביקש ממך לבוא?

קרדיט: cottonbro - pexels

באת אליי באמצע הלילה, כבר הייתי במיטה אחרי מקלחת פיפי ולישון היה הצעד הבא… באת אליי בלי שום הודעה מוקדמת והחלטת להפריע לי, לא אמרתי לך לבוא והחלטת בכל זאת להתפרץ פנימה בלי בושה

לא הזמנתי אותך, והייתי ממש בסדר לפני שהופעת. באמת! לא יודעת איך קיבלת את הרושם שאתה יכול להופיע פשוט בלי הודעה מוקדמת או יותר חשוב-הזמנה. נכון אנחנו בתקופה לא פשוטה והבדידות חוגגת אבל אין סיבה שאת הבדידות שלך תעביר איתי בלי שביקשתי את זה. לא היה לי שום רצון לראות אותך או להרגיש אותך או לחשוב עלייך בשום צורה, ואתה בלי בושה או טיפת התחשבות –  פשוט הופעת ככה באמצע הלילה, בלי סיבה.

הבאת אותי לנקודה שאני לא אוהבת להיות, כזאת שחשבתי שאני כבר לא שם ואיכשהו הצלחת להחזיר אותי לשם בשנייה, בין הסדינים ושמיכת הפוך והניסיון שלי להירדם- אתה לא נתת לי… נתת לי להיכנס לפינה הזאת ובגלל זה לא נתת לי לישון, הכרחת אותי לחשוב על אותה פינה, ועליי בפינה הזאת, ועלייך בפינה הזאת, ועלינו ספק בפינה הזאת ספק בחיים ומה היה קורה אם ומה היה קורה כש… כשבעצם הדבר היחיד שבאמת רציתי לעשות זה להגיד לך לך ‘זדיין ועוף מפה אבל בפועל לא הצלחתי.

שקעתי בתוך זה ונתתי לזה מקום, וזה מין ריטואל שחוזר על עצמו פעם בחודש, אולי פעם בחודשיים והאמת זה מתחיל להימאס עליי. כי מי אתה יא חתיכת קקה שתבוא כל פעם מתי שבא לך בלי לעצור לרגע ולחשוב עליי, אם אתה בא אליי אתה צריך לחשוב עליי חוצפן!

קרדיט: by ketut subiyanto for pexels.com

אבל למה שיהיה לך אכפת? הרי גם ככה בכל פעם באת רק עם המחשבה על עצמך ואולי לפעמים הייתה לך טיפת הגינות לחשוב רגע עליי, אבל זה היה כל כך נדיר שלא ייחסתי לזה חשיבות, או שייחסתי לזה יותר מדי חשיבות כי זה היה כל כך נדיר ולא רגיל

אבל לא התרגלתי לזה אף פעם, כי בסוף היום הרי היית בא רק לטובתך, רק בשביל להגיד שבאת ולא כדי לשבת ולדבר ולבדוק מה קורה איתי… אז למה שאהיה מופתעת שעשית את אותו הדבר הפעם? לא הופתעתי אבל עדיין התעצבנתי שלא העפתי אותך בשנייה שהופעת.

קיבלתי את העובדה שהופעת, החלטתי להתעלם ממך וניסיתי להתחפר בתוך הפוך מקווה שהרוחות שהולכות בחוץ ירמזו לך לעוף בעצמך אבל לא קיבלת את הרמז ובכל זאת החלטת להישאר איתי בתוך הפוך וגם זה כמובן בלי שביקשתי ממך, כזה אתה- מתחשב.

לא משנה כמה אמרתי לך ללכת, לא הלכת. לא משנה כמה אמרתי לך לעוף התעקשת להישאר ובשביל מה? כל פעם מחדש אני מנסה להבין למה אתה מגיע ונשאר ולא הולך כשאני אומרת לך ללכת, יש לך תשובה בשבילי? כי לי אין תשובות בשמך.

והפוך לאט לאט מתחיל לשים עליי את הכובד שלו וגורם לי להתעלם מקיומך, ברוך בורא הפוך שהוא מספיק עבה כדי לגרום לי להתעלם ממך, מנסה בכל הכוח להתעלם מהקול שלך שלא עוזב אותי גם כשאני שמה את כל המסביב על השתק, מתחילה לספור כבשים בתקווה שזה מה שיוכל להעלים אותך וזה עוזר…לאט לאט מתחילה להירדם כשהבוקר לאט לאט מתחיל ואני שומעת ברקע ציוצים.

הגיע הבוקר שלי, אני מתעוררת וקולטת שאתה לא נמצא, וגם לא היית

 

קרדיט:by nadi lindsay for pexels.com

ואני כועסת על עצמי עוד קצת שנתתי לך כל כך הרבה מקום אצלי בראש כשזה הפסיק להגיע לך לפני חודשים ואני עדיין לא מקבלת את זה במאחורה של הראש.

ואני מנסה להבין למה נכנסת לי לחלום, ללילה שלי, לזמן הכי מקודש שלי עם עצמי והפרעת לי, חיללת לי אותו
ואז אני קולטת שאולי רציתי שתפריע, אולי רציתי שאולי תיקח חלק ממנו, ושהלילה שלי יהפוך להיות הלילה שלנו? אבל אני חוזרת בי, הלילה שלי הוא שלי.. אבל לא הייתי מתנגדת אם היית שם איתי ואולי זה היה נהפך ללילה שלי ושלך, כי אף פעם לא היה אנחנו-זה תמיד היה אני ואתה.

אז אדחוף אותך בחזרה לאחורה של הראש שלי עוד פעם עד הפעם הבאה שתחליט להופיע, אולי בפעם הבאה אחליף לפיג’מה אחרת או אוותר על לשמוע את ציפורי הבוקר, אבל ככה או ככה כנראה ששוב תופיע בלי הודעה מוקדמת ואיכשהו אני כבר התרגלתי לזה ואיפשהו שם בעתיד תפסיק להגיע וזה יקל עליי מאוד, אפילו אשמח שזה יקרה, כי די נמאס לי שאתה מבקר אותי ואני בכלל לא מבקרת אותך, זה לא פייר וזה אפילו די אנוכי, גם לי מגיע לבקר אותך בלי הודעה מוקדמת
אין מצב שזה משחק חד צדדי.
ואם כן אז Congratulations – ניצחת.

מיכ
נכתב על ידי
בת 23, עדיין מנסה למצוא דרך לתאר את עצמי ב3 משפטים, עדיין מנסה למצוא דרך, מנסה מלא דברים בעצם
2 תגובות

2 תגובות

 1. Avatar

  שיקו

  16/11/2020 14:01

  מדהימה כתבת יפה!!❤

  • מיכ

   16/11/2020 20:54

   תודה רבההה ! 🙂

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .