יחסים

רווק זו לא מילה גסה

רווק
Sergey Zhumaev - Pexels

כשהקורונה פרצה לחיינו, שמעתי טענות שדווקא הרווקים הם אלו שנפגעו הכי הרבה וכרווק מדופלם, אני נוטה להסכים. לא, אני לא מדבר על העובדה שבזמן הסגר נשללה מאיתנו האפשרות לצאת לדייטים, אלא על ההתמודדות עם הבדידות בזמן זה. גם עכשיו כשסצנת הדייטים חזרה לעצמה יש לשמור על זהירות ובואו נאמר שיכולתי להתמרמר בנושא הזה בלי סוף, אבל במקום לעשות זאת, החלטתי לנקוט בפסיכולוגיה הפוכה ולמנות סיבות למה דווקא משתלם להיות רווק. יעלו ויבואו…

קרבות שינה 🛌🏻

אחרי יום ארוך מחוץ לבית עם מסכה על הפנים בחום קיצי כבד, הכי כיף להגיע הביתה, להדליק את המזגן על 𐩑16 ולהתכרבל בשמיכה. בזוגיות הסיטואציה יותר מורכבת כי לרוב החברה תאמר שהמזגן מקפיא אותה ותעלה את הטמפרטורה ל-𐩑25. ובלילה היא עלולה לגנוב לך את השמיכה ולבעוט אותך מהמיטה עד שתמצא את עצמך ישן על השטיחון ברצפה, אז בינתיים אני נהנה מכך שיש לי מיטה, שמיכה ומזגן לעצמי; הכי כיף לישון באלכסון.

ביד 2 חיפשת? 👐🏼

המשך ישיר לסעיף הקודם: זה לא סוד שיש נשים שאוהבות שהגבר שלהן מחבק אותן ואם אפשר שזה יעשה בלילה, למשך כל הלילה – אז מה טוב. האמת, אני גם טיפוס שאוהב מגיע וחיבוקים ואולי זה קצת חסר לי כרגע (ריחוק חברתי, מישהו?), רק שאני גם אוהב שהידיים שלי לא נרדמות ונשארות ללא נמק אחרי לילה ארוך של כפיות. כשאין את מי לחבק – הן נשארות בדיוק כך. הידד!

מאמי, היא הייתה לפנייך

יש נשים ששונאות כדורגל (למרות שפגשתי כמה שאוהבות) ויכולות לעשות לגבר שלהן את המוות כשהוא רוצה לראות משחק, כי בדיוק משודר פרק 21645 של איזו טלנובלה טורקית, והן בכלל לא מבינות מה מרגש אותנו ב-22 דבילים שרצים אחרי כדור. אולי בהזדמנות אחרת אסביר מה מרגש בכדורגל ואני גם לא מתרגש ממה שהן חושבות, אני פשוט נהנה מן היכולת לראות כדורגל בלי לריב על השלט: הערה לעצמי: לא לקבוע דייט על משחק של בארסה.

אבל יש מלא ספוילרים בפייס! 📺

זוכרים את הפרק ב”צומת מילר” בו גולן מכריז שאנאלי בגדה בו כי היא התקדמה בלעדיו בסדרה שהם צופים ביחד? ובכן, זו אחת הבעיות בזוגיות מודרנית והאמת, כשספוילרים לסדרות פופולריות צצים ברשתות החברתיות כמו פטריות אחרי הגשם, זה לא הכי כיף כשצריך להמתין שלצד השני יהיה זמן לצפות בפרק. בינתיים אני צופה בסדרות מתי שמתחשק לי ומתקדם בקצב שלי (עונה ביום, קל).

מעקב צמוד 👀

יש נשים שאוהבות דיווחים בשטח והיו שמחות לדעת מה בן הזוג שלהן עושה במשך כל שעות היממה. אני אומר זאת בעדינות: אני אוהב את הפרטיות שלי ומאמין שהבסיס לזוגיות הוא כנות ואמון, כך שאני לא חושב שהכרחי לדעת איפה הצד השני נמצא ומה הוא עושה בכל זמן נתון. בינתיים אני חופשי ומאושר, ובעיקר עושה מה שמתחשק לי בלי לתת דין וחשבון לאף אחד.

יכולתי להמשיך עוד ועוד, אבל אני גם חושב שזוגיות זה אחד הדברים היפים בחיים ולצד הדברים האלה, אני עדיין מחפש זוגיות ורוצה בזה. פשוט במשך שנים התעסקתי בחיסרון באהבה וזה נהיה קצת מעייף, אז אני מעדיף לקחת את זה בהומור ולעשות לימונענע מהלימונים שהחיים העניקו לי עד כה.

ולמען הסר ספק, הכל נכתב בהומור וגם לנו הגברים יש קטעים מרגיזים 😉

צחי ברשבסקי
נכתב על ידי
צחי "על מה יש לך לכתוב כל הזמן?!" ברשבסקי. היפי בהסוואה, כותב את מה שהלב צועק ואיש אינו שומע, רודף אחרי שקיעות ומוצא בהן השראה. בואו למצוא אותי בין השורות.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .