יחסים

תופסת תופסת את הלב

מכונת כתיבה
מכתב. אלבום פרטי

כנראה שלהודות בפני אהבת חייך בכל מה שיושב לך על הלב, זה לא הדבר הכי חכם לעשות כשהיא עומדת מתחת לחופה עם אהבת חייה. ואני, הזוכה הגדול בשורה ראשונה לסרט האימה הכי נורא שאראה אי פעם ככל הנראה

חכמים רבים יטענו, ככל הנראה בצדק, שהייתי צריך להיזכר הרבה לפני. אני יודע. אבל הם לא יבינו.

הם לא יבינו איך זה להרגיש לא מספיק טוב בשבילך, ובכלל לא מחוסר ביטחון. הם לא יודעים כמה אלוהית את כשאת צוחקת, כמה יפה את כשאת נפתחת אליי באמת, ובעיקר את הקושי בליהיות האדם שתמיד מקשיב לך וצריך להחזיק את עצמו בין מילה למילה בריכוז, כי זה כל כך קל ללכת לאיבוד במחשבות על איך שהשפתיים שלי יושבות בול בין הקעקועים המטופשים שלך שגורמים לך להראות כל כך אלוהית.

ואני באמת לא יודע להסביר איפה נחנקתי בדרך מפחד.

אולי באמצע? כשהבנתי שאת צריכה אותי קרוב מדי בשביל שאהרוס הכל ונתרחק? או שאולי בהתחלה? כשהסתכלתי עלייך וחשבתי על כמה מזל יש לאידיוט שיכול להיות לך בלב כל כך עמוק עד שיוכל לשבור אותו? כמו שתמיד אמרתי לך על כל טיפש שלא הצליח להבין כמה שאת מופלאה. אני לא יודע, אבל אף פעם לא הרשיתי לעצמי לחשוב שזה יכול להיות אני. טוב, לא יותר מדי.

אהבתי להקשיב לך שעות עד שאפילו לעצמך חפרת. להקשיב לך בכל פעם שהעבר רודף אחריך, ולדעת להיות היחיד שיכול להצחיק אותך כשהעבר תופס אותך במרדף הזה. הקשבתי אפילו לחלומות המזורגגים שלך על בית, משפחה עם איזה אביר החלומות, ובטח איזה ילד זין שיצא לכם שיהיה גרוע בתופסת. אהבתי כמה שנעימה המחשבה להיות האביר הדפוק הזה שאת חולמת עליו, אבל לעולם לא אהיה כמוהו.

אבל כל זה לא משנה עכשיו, זה שייך לעבר.


כנראה שלהודות בפני הבחורה של חלומותייך שאתה אוהב אותה, בזמן שהיא חולקת חופה עם ׳מר מושלם׳ והאמא המוזרה שלו, זה לא הדבר הכי חכם לעשות. אז אני באמת מאחל לה להיות מאושרת, לא רציתי דבר אי פעם יותר משאני רוצה את זה. ואני לא יודע אם זו טעות, אבל נדמה שלא משנה מה אעשה – יהיה טעות. אז לפחות אעשה את הטעות הנכונה.

אז, כשהרב ישאל, אם מישהו מתנגד לנישואין, כי היא חייבת שיצעקו את זה בחתונה שלה, אני מקווה שתחפש במבט שלה אותי. וכשתביט במושב שלי, רק תראה את המכתב שיסביר לה למה אני נעלם.

כמה שאני מאחל לה אושר,
וכמה שאני מאחל לה
שהילד המטומטם שיהיה לה –
יהיה טוב בתופסת.

העיקר שהיא מאושרת.

נ.ב אני אוהב אותך

קרדיט: אלבום פרטי

דברים שלא אמרתי
נכתב על ידי
בן 22, סופר, יוצר תוכן, כותב שירים, חי בסרט שאושיית רשת. בגדול - יוצר, בקטן -בן אדם
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .