רגשות

הלמבורגיני האדומה

חנה הלמבורגיני האדומה
טקסט פרטי

לפני 8 שנים ברחבת קניון בארה”ב עבדתי עם סרגיי על העגלה, בין פילינג לפילינג הוא שטח בפניי את כל התורה שלו להצלחה. הוא דיבר על מחשבות שהופכות למציאות, הסביר לי שמה שנמצא במחשבות שלנו אוטומטית הופך להיות קרוב אלינו מיעד או מטרה שאנחנו בכלל לא חושבים עליה.

קחו רגע, אם אני חושבת על למבורגיני אדומה ומה אני יכולה לעשות כדי להשיג אחת אז אני הרבה יותר קרובה ללמבורגיני האדומה מתומר שחושב על מאזדה 6. סרגיי הרוויח באותה תקופה ארגזים של כסף אז מאותו היום התחלתי לחשוב את החלומות שלי בקול, כותבת אותם על פתקים מסודרים, עם תאריכים, סוגרת בתוך מעטפות, מכריחה את עצמי לחלום רחוק. רק ככה אולי אצליח להגשים כמה חלומות. וזה עובד! מעבר לזה שהתחלתי לקטוף כסף מהעצים בעגלה, שמונה שנים אחרי אני באמת יכולה להגיד שסרגיי צדק ואני קיבלתי מאז את הזכות לנוע בשבילים קסומים ושונים.

אז היי הכרתם את הלמבורגיני האדומה שיושבת לי בראש

כי רק עכשיו קלטתי שבכלל לא יצא לנו להכיר, אמור להיות כאן איזה פוסט היכרות שיתעסק איך לא, בי! אז היי, אני חנה, פליטה טרייה של המערכת האקדמאית, קלינאית תקשורת לעתיד. מתעסקת בשפה, תקשורת, היגוי, שמיעה ובערך כל דבר שהופך את השיחת חולין הזו בינינו למחקר איכותני. אני חולה. שבורה. מתה. על ילדים. גיליתי עם הזמן שלאנשים יש כישרונות שונים, אני טובה עם ילדים ואני מתה על זה. תקראו לי אני האנטי-תזה לכל מה שחשבתם על טיפול בילדים, אני בסך הכל מנסה למצוא את קבוצת השווים שלי וילדים הם הדלת לחיים. כן כן, פחות מאמינה במבוגרים. אנחנו מתעסקים כל היום בשטויות, חייבים טיפול פסיכולוגי צמוד בשביל לפתור בעיות, כל היום במרדף אחרי עצמנו במעגלים. למי יש כוח? אני ברחתי לכיוון השני. מבחינתי להקיף את עצמי בחבורת גמדים לנצח זה חלום. הגרסה שלי לשלגייה, או אליס, הילדים לגמרי יוכלו להשתלב בארץ הפלאות.

בא לי שכל המסע הזה שיבוא עליי עכשיו יהיה בסימן של שחרור, ביום יום אני משתדלת לא לקחת איתי כעסים ועצבים, לפעמים זה הופך אותי לאדישה רגשית אקסטרים. אלופת העולם בלא לגעת איפה שכואב וכבר בא לי לשחרר את כל השקים שאני סוחבת, הם מלאים באירועים משני חיים. כשהגעתי למכסת המקסימום בלבכות את הנשמה שלי החוצה זה היה הרגע שבו השתתקתי. מאז אני ככה, מוגנת בתוך הבפנים של עצמי. טוב זהו לבינתיים, תכף גם הקרביים שלי יהיו זמינים. ממשיכה לחשוב על הלמבורגיני האדומה, על מה אתם חושבים?

בחורה מחזיקה ירח

אלבום פרטי

חנה קבטיאנסקי
נכתב על ידי
3 תגובות

3 תגובות

 1. chenbo7

  24/03/2020 21:31

  וווווואוווו! את כותבת אמאלה ואבאלה!

 2. chenbo7

  24/03/2020 21:33

  איזו מרגשת את
  מאחלת לך שתקני למבורגיני אדומה
  מלא ילדים משלך
  מלא עבודה כקלינאית
  ושתשחררי הכל
  ותהיי מאושרת

 3. Avatar

  Davy

  06/05/2020 13:35

  תתכונני למסע, שבו אם תשכילי, עם השנים תפגשי את עצמך בעוצמות שאולי כרגע מוגנות בתוך שק אבל בהמשך יוכלו להתעצב ולעצב ולהפוך אותך למטפלת שתגדלי להיות. אם תתני לזה, זה יהיה מרתק! בהצלחה!!

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .