רגשות

מגרשת השדים של החרא האסור

המצנזרת
אינו צילום אילוסטרציה.

בפוסט הראשון אני לא יכולה להיות מניאקית. אני אוהבת להיות מניאקית. רוצה להיות מניאקית

אבל על הפוסט הראשון? הכי לא מכירתי בעליל.  לעזאזל, אני לא מצליחה עם זה. אז אולי זה יהיה פוסט היכרות של נעים מאד קוראים לי X ? אולי… קצת על עצמי נקודותיים? אולי לפתוח ב- למה קראתי לעצמי “המצנזרת”? זה דווקא רעיון טוב להתחלה.

אז אני צ’ מבני ברק. בת 35, אמא לארבעה. אוהבת לצנזר דברים.

כדי שתבינו נכון, אפרט:  אני ז’אתי שמצנזרת סיטואציות, סרטים, משפטים, שירים, תמונות, סצנות. אני פח זבל פורנוגרפי של כל מה שאסור. של טראש, זבל, שמירת העיניים, האוזניים, שמירת הלשון, כשר, טהור. אני בולעת את החשיכה ונהנית ממנה.

כדי… כדי ששאר הציבור, החרדי ברובו לא יידע ויכיר את מה שאני יודעת. אני ‘מגרשת השדים’ של כל החרא האסור ולכן על זה אני אכתוב מידי שבוע. אני אקיא את החרא ואתם תדשדשו בו, בירוקת המגעילה הזו ואפילו תהנו בה. כי ככה זה כשאסור. הכל ממותק יותר כשמדברים על זה.

יש בי צדדים טהורים, שלא חלילה תחשבו שאני ‘לוציפר’ עם פאה. אני לגמרי ילדה עם לב טוב, יש לי אמונה בבורא עולם, אני אוהבת את בעלי וילדיי, אבל הכל… מזווית קצת שונה, אחרת… עמוקה יותר ולפעמים כן, אין מה לעשות, אפלה במידת מה.

אני עוברת על הסטוריז’ היומיים בפייסבוק ואני נתקפת בחילה. אולי כי כל ה’חברים’ שלי בפיד הם אוהבי שמש וחדי קרן? השימושים הכרוניים בסנאפצ’ט של פרחים ונצנצים מעלים בי קבס תמידי. אני לא יכולה שלא לתהות איך כל הכוכבנים האלו שמוכרים לי עכשיו אלכוג’ל ומרכך כביסה ‘מקסימה’ עם אפליקציית ‘סאנשיין אנד לאב איז אין דה אייר’ – מחרבנים בשירותים ומפוצצים לעצמם שחורים באף.

unsplash

סורי, אין לי צנזורה פה.

אני כאילו ‘המצנזרת’ שכחתם? אצלי כל הקטעים שלא עברו מסך/ ביקורת/ תמהיל מוסר/ אבשלום קור/ רוח הקודש- מוחבאים עמוק בתוכי. אני לועסת אותם לארוחת בוקר ומרוקנת אותם כשמתחשק לי.

אשמח לבלות איתכם פה את החודשים הבאים ואם תרצו אגרש בשבילכם את השדים האסורים. בלי כסף. בחינם.

לאב יו, המצנזרת.

 

 

המצנזרת
נכתב על ידי
המצנזרת! לועסת כל מה שאסור/ שלא עבר ביקורת/ תמהיל מוסר/ צנזורה/ סלקציה/ משמרת הצניעות. בימים מנהלת שירות במשרד שומם. עם פאה וגרביוני ניילון מתייקת קלסרים בפיהוק. בלילות מתערטלת, לובשת גלימה מתנפנפת וביד קמוצה לאגרוף מסמנת באיקסים אדומים מחשבות אסורות.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .