יחסים

ביטוח לאומי שלום

קרדיט: pexels - cottonbro

אז אנחנו נעולים כבר חצי שנה ופנינו לאפליקציות כדי להרגיש פחות בודדים בתקווה לסדר לנו את הלילה הראשון שאחרי הסגר או לתת טיפה יחס אנושי. אבל לצערי, לאט לאט הפכנו לאנטי חברתיים ברמה ששכחנו איך לפנות למין השני, (בעיקר למין היפה)

הרשתות החברתיות הן הדרך הכמעט יחידה שלנו בעולם הנוכחי להיות חברתיים בצורה כלשהי (רק שלא ייקחו לי את הטיול השבועי לסופר), המעט שנשאר לנו מהאנושיות והמגע שגם ככה בקושי קיימים ביום יום הנורמליים שלנו…
גם אני חיפשתי את המינימום אנושיות הזאת, גם אני רציתי כבר לתכנן לי את הערב הראשון החופשי שלי בעולם הפוסט קורונה – פוסט סגר – פוסט 2020, אבל הבנתי מהר מאוד שמקומי לא שם-אלא בעולם האמיתי. נחרדתי וברחתי בחזרה לנטפליקס שלי.

כשהייתי באוסטרליה היו לי את האפליקציות הללו, אבל הוייב היה אחר. הוייב היה באמת לנסות להכיר. יכולתי לדבר עם מישהו ימים לפני שבאמת היינו נפגשים, הייתי מסתקרנת מאותו בנאדם ורק מחכה להיפגש, אולי זאת הייתה התמימות של לפני ה- קורונה ואולי פשוט כי לא כל גברברי העולם הגדול מחפשים לזיין וללכת, אלא יש גם שמחפשים לזיין ושתהיה להם חוויה במוח או זיכרון מגניב. וואלה לא יודעת, אבל בכל מקום תמיד יהיו את ה’ביטוח הלאומי’ שחושבים שאני לשכת הסעד וגובים טיפול…

היו רגעים שחשבתי לעצמי שיש מצב שאני היחידה, שרק אני נופלת על מקרים אבודים סטייל “כשאמא ואבא בני דודים” אבל לאט לאט משיחות עם חברות וחברים הבנתי שלא כך הדבר. ה’ביטוח לאומי’ מגיע משני המינים, אמנם לחברות שלי קצת יותר סטטיסטית אבל היי, אף אחד לא מושלם.

ימים על גבי לילות של שיעמום וצפייה חוזרת בנטפליקס, הביאו אותי להחליק ימינה ושמאלה כאילו אין מחר. לחיות בסרט כאילו אשכרה אצליח להיפגש עם אותם אנשים שקיבלתי איתם “התאמה” ולקוות שאולי ממש אולי במקרה אפול על איזה גבר ממש נורמלי ויהיה לנו סיפור אהבה קורונה סטייל.
אבל מציאות לחוד ולחיות בסרט סוג ז’ בנטפליקס לחוד, הדבר היחיד שהצלחתי לעשות זה לגבש אנטגוניזם טוטאלי לאפליקציות וגם למוח הגברי (נשבעת שפעם לא היו לי יותר מדי בעיות איתו) ובאמת לשאול את עצמי מי אחראי על הבנאדם הזה?!

נמאס לי מהאפליקציות, ומהאובר סליזיות שיש שם… כולם מציקים ומחפשים דרך להעביר את הזמן, שזה לגיטימי כן? אני מחפשת שם את אותו הדבר, אבל מה אם תצא משם איזשהי חברות/ידידות של לספר חוויות יומיות בלי תמורה מינית מובהקת- איזה נחמד זה יכול להיות, אה? פשוט לשלוח הודעה למישהו לא מוכר כדי לספר על איך עבר היום או על המלצה של נטפליקס בלי היכרות מוקדמת למשל…
אז הנה לכם מדריך קצר למה לעשות או לא לעשות באפליקציות היכרויות:

אני לא פרטים אבל אתה מוזמן לרדת- תגיב על הפרופיל שלה/ הביו שרשמה/ הכלב שהיא הצטלמה איתו בתמונה השלישית/ הנוף ממקסיקו שכנראה גם אתה היית שם בטיול אחרי צבא שלך… ליטרלי כל דבר שהוא לא בנוסח “היי/ מה נשמע/ מה קורה/?”, כי בוא אגלה לך סוד- היא כנראה לא תענה לך כי תחשוב שיש עוד 50 גברים ששלחו בדיוק את אותו הדבר ואם היא כבר טרחה לענות לך, כנראה שזה מתוך שעמום טוטאלי והיא נטו מעבירה את הזמן והיא גם כנראה לא תיפגש איתך לא משנה כמה תנסה ליזום. כן… גם אם היא מדברת איתך ימים ולילות בלי הפסקה ולא…אל תבקש מספר טלפון או תציע לה נישואים, זה לא עובד אם לא עושים היכרות בסיסית.

אתה לא זבל אבל מקומך בפח- אם כבר קיבלת אומץ לשלוח הודעה (ורק על זה מגיע כל הכבוד כי זה מלחיץ גם ככה) בבקשה שזאת תהיה הודעה עם כל מה שנכתב למעלה ולא נגיד… הודעה עם רמיזות מיניות דוחות למיניהן. אמנם זה לא דיק פיק אבל רמת הגועל היא כמעט אותו דבר והבושה פי שתיים, כי כנראה שהבחורה תעשה צילום מסך ותשלח לחברות כדי להזהיר אותן ממך אם יתקלו בך באפליקציות ועל הדרך גם יגידו כמה שאתה מגעיל וזה עוד בלי להכיר אותך, אם אתה מגעיל לפחות שיהיה מבוסס עובדתית ולא על סמך טעות קטנה כמו משפט פתיחה גרוע, פייק ניוז לא חבר של אף אחד-זה האויב של כולנו גם באפליקציות.

 

רומנטיקה בימי קורונה (קרדיט-אלבום פרטי)

 

אבל אי אפשר שהקליק שכולנו מחפשים יקרה בלי מינימום של כבוד בסיסי או התנהגות אנושית מינימלית, אפילו שהפכנו מבני אדם לתמונות מפוקסלות, חייב להיות קצה חוט כדי שזה יקרה, והחוט הזה? צריך טיפה להתאמץ בשבילו כדי שיהיה קשר לא מתאמץ

דבר אליי בתמונות – דבר ראשון התמונות חייבות להיות עדכניות. עם כל הכבוד לא מעניין אף אחת איך נראית כשהיית בצבא אם אתה בן 30. אנחנו גם ממש ממש שמחות שיש לך חברים אבל אם אתה מעלה תמונות רק עם החברים שלך באמת שקצת קשה להבין מי אתה.
גם כיף להסתכל על תמונות שמראות איך כיף לבנאדם נכון?מה הווייב שלו, תמונות שמראות קצת על אופי של בנאדם, עוד אלמנטים של סקרנות ורצון להכיר…אז תעלו תמונות כאלה ורצוי עם חיוך או לפחות טיפה של שמחת חיים, בא לי לקוות שיהיה לי כיף איתך ולא שתבאס לי ת’תחת.

גם אם אפשר בבקשה, לפחות 4 תמונות, שלא אחשוב שאתה מנסה לחטוף אותי/ לעשות לי קאטפיש או בכלל, לגרום לי לחשוב שאתה לא בנאדם אמיתי, 4 תמונות זה באמת לא הרבה… אהה הזכרתי כבר תמונות? זה יהיה נחמד אם יהיו תמונות שאפשר יהיה לראות את הפרצוף שלך, מעדיפה את הגברים שלי עם עיניים ואף ואפילו חיוך אבל יכול להיות שזאת באמת העדפה אישית שלי בלבד, אבל נראה לי שזה מינימלי.

אפשר לעזור ויזואלית עם תמונה(קרדיט-אלבום פרטי)

אנחנו חיים בעולם דיגיטלי שלא בהכרח משקף את החיים האמיתיים, לא תעדיפו שתדעו עם מי אתם מדברים? לפחות שירגיש אמיתי בימי ריחוק חברתי טוטאלי? הרי גם ככה ביום יום אנחנו תקועים בטלפונים שלנו, אבל לפחות היינו עושים את זה ביחד בתחב”צ או בארוחות משפחתיות, היינו רואים מי תקוע איתנו בטלפון והרגשנו שכולנו עושים משהו ביחד שמחבר אותנו! והיום? אפילו את הביחד הזה לקחו לנו, אז במינימום אפשר להשקיע בתמונה ולגרום לנו לחשוב שיש בנאדם אמיתי בצד השני של המסך

הגיע הזמן שתבינו מה זה ה’ביו’-  הגענו לקטגוריה האהובה עליי נראה לי,הביו (=התיאור). המשפטים שיגרמו לי להכיר אותך באופן טיפה פחות שטחי, אז אם אפשר טיפה להשקיע בזה, יש מצב שאני אסלח על התמונות הלא מחמיאות או החוסר בהן. באמת, זה רק יגיד לי שיש לכם יותר אופי וכנראה אתם פחות בקטע של לדגמן וזה לגמרי בסדר!! אבל בחייאת, כדי שאני אחשוב ככה אתם צריכים להשקיע בביו שלכם! זו לא חוכמה לחפש בגוגל איזה ביו שנון שמישהו אחר כתב. כי נחשו מה?? עוד 1000 גברים כמוכם עשו את אותו הדבר וכנראה 800 מהם השתמשו בביו שאתם “רשמתם” במו מוחכם, הכי יצירתי שראיתי אצל כל גבר שלישי? אימוג’ים בתוספת 420 ועלה ירוק של זית כמובן, מה אני אגיד.. ממש איש אשכולות אתה, מבינה את מהות האדם שבך.

לעומתם יש שאוהבים את המילה הכתובה ודואגים להראות את זה בגרסה החדשה למגילת אסתר ויש את אלו עם רשימת המכולת ה- כה מרשימה. זה נחמד שאתה יודע לכתוב מה אתה לומד, איזו שנה ובאיזה מוסד. באמת, הכל טוב ויפה אבל אשמח לגלות שזה לא המרכיב היחידי באישיות שלך.. מעדיפה קודם לדעת אם אתה כותב באותיות אית”ן ויש לך מינימום של אישיות ואופי כלשהו, אלא אם כן אתה התואר והתואר הוא אתה.

איש אשכולות כבר אמרתי?(קרדיט-אלבום פרטי)

 

ככה לא בונים אמון / ואם לא בא לי?- קיבלת את המספר טלפון של הבחורה? השיחה זורמת ואתם מנהלים שיחות על מה להגיד לשוטר במחסום אם יתפסו אחד מכם? ברכותיי אתה שני קילומטרים מעל כל היתר, אבל הופ קרה מקרה, הבחורה לא זורם לה עכשיו/ מרגישה לא טוב/ קיבלה מחזור/ החליטה שלא בא לה/ נפל לה פסנתר על הראש והיא מעדכנת אותך…
אתה צריך לקבל את זה ולאחל לה כל טוב שתרגיש בטוב ותקווה שהפסנתר לא פצע אותה יותר מדי כדי שהיא תוכל לבוא כשהיא תחלים… אתה ממש לא מפקפק במה שהיא אומרת לך, כי לפקפק יעשה לך רק נזק ואתה שרוף אצל הבחורה לנצח! כי בסופו של דבר כמו שאמרתי קודם-שני קילומטרים מעל כל היתר, כדי להישאר שם לא מטילים ספק במה שנאמר לך.

 

אמן הפסנתר היה נופל עליו(קרדיט-אלבום פרטי)

 

אני לא חוש חש הבלש אבל קבל רמז- די להיות מוגזמים. אתה לא יכול להיות יותר מידי בעניין שלי או בכלל של בחורות רק משיחה וחצי באפליקציה. גם אם דיברנו והתקדמנו אם נעלמתי פתאום תזכור שאין בינינו שום מחוייבות, בטח לא לפני שנפגשנו ופשוט שחרר. די לשלוח הודעות בלי סוף, קצת פאסון אחי. נכון זה מבאס ובא לך סגירת מעגל כדי להמשיך הלאה בחייך, אבל החיים לפעמים מבאסים ועדיין ממשיכים לחיות אותם וגם אתה צריך להמשיך הלאה בחייך, אולי בעתיד הקרוב רחוק שנקרא פוסט קורונה ניפגש באמת ותתגלה כאדם מקסים. אגב, אתה מכיר עוד משפטים חוץ מ”היי מה שלומך?”

 

אני בסגר ואתה? (קרדיט-אלבום פרטי)

 

שלא תבינו לא נכון, שני הצדדים טובים מאוד בלהיות איזושהי גרסה לא ברורה של מישהו או משהו בלתי מושג בעולם וירטואלי, לפעמים בימינו אפילו לזה אין כוח. כמו שכבר אמרתי, נהיינו אנטי חברתיים – סופר דופר אנטי, אין לנו כוח כבר לפוזות שהתרגלנו לעשות במציאות. אבל מינימום יחס אמיתי וכנה מחזיר קצת תקווה באנושיות שכרגע בקושי קיימת, וזה כל מה שאני רוצה בעצם, טיפה של אנושיות בים של אפסים ואחדים.

מיכ
נכתב על ידי
בת 23, עדיין מנסה למצוא דרך לתאר את עצמי ב3 משפטים, עדיין מנסה למצוא דרך, מנסה מלא דברים בעצם
4 תגובות

4 תגובות

 1. Avatar

  אנשובי

  21/10/2020 19:30

  תודה לך מיכ! החכמתי מאוד
  מקווה שהטיפים האלו באמת יעזרו ושבכללי כל אחד ואחת ימצאו את הזיווג שלהם

  • מיכ

   21/10/2020 20:14

   בנתיים נחכה שהקורונה תיגמר ונוכל למצוא את הזיווג שלנו בעולם האמיתי

 2. Avatar

  אלמוג

  23/10/2020 04:05

  נשמע טראומטי כל האפליקציות למיניהן, אולי תציעי את שירותייך לשיפור הפרופיל כדי שלכולם יהיה נעים יותר ובאמת יימצאו זיווגים מתאימים ? 😉

  • מיכ

   23/10/2020 14:44

   אם יהיה ביקוש אשקול לפתוח כעסק מהצד חחח

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .