אהבה

בפעם האחרונה שנשבר לי הלב

אני לב אותך
אלבום פרטי

בפעם האחרונה, לפני הפעם האחרונה שנשבר לי הלב חיפשתי שקט, אז הבטחתי לעצמי לא להתאהב שוב. זה לא עבד כל כך אבל גם לא נתתי לעצמי להיסחף. אם אין ציפיות- אין אכזבות, ממש כמו שאם אין רגשות- אין שברון לב.

בול ככה.

חלמתי על כוס יין בסוף יום עבודה ועליי יושבת עם עצמי ועושה את מה שאני הכי אוהבת, כותבת בשצף על אהבות ואכזבות ומרוקנת את הלב המדמם שלי אל המקלדת. לרוב מצאתי את עצמי מגיעה, זורקת את התיקים, הולכת על “בליינד” למקלחת ונזרקת לישון.

לרוב לבד.

בחורה שותה כוס יין אדום

יין ישמח לבב חנבו

בפעם האחרונה שנשבר לי הלב לא רציתי לא לאהוב יותר. רציתי לכאוב את הכאב אז התנתקתי מהכל וברחתי לשדות של המושב, לבקבוקי יין אדום מסודרים בארון ותמיד אחד על השיש, פתוח וקורא לי לקחת אותו

עושה לי טיזינג ולאו דווקא ריזלינג.

בפעם האחרונה שנשבר לי הלב פיתחתי נוהל ביקורים של חברים בימי שבת, גם נוהל ריצת בוקר בשדות פתוחים בשעות הקטנות של לפני שאנשים מתעוררים וערק עם שתי קוביות קרח בעשר בבוקר. היה שקט מידי לפעמים, עד שרציתי להרוג את עצמי ומנגד, נעים כל כך לדעת שיש לי אותי.

ומנוף בסלון.

שיר של חנוך לוין

(חנוך לוין)

בפעם האחרונה שנשבר לי הלב למדתי את עצמי מחדש, באיטיות מרגשת. הבנתי שאני יכולה להיות במקום הכי שקט בעולם, כזה שאין בו אפילו צרצרים, אבל אם השקט לא ישרור בתוכי, זה לא ממש משנה איפה אני אהיה.

והייתי שקטה.

בפעם האחרונה שנשבר לי הלב הבנתי שאני חייבת לקחת סיכון שיישבר לי הלב, שאין תעודת ביטוח לזה שהפעם משהו יהיה שונה מהפעמים הקודמות, שאין עירבון לזה שאיתו זה יעבוד. הדבר היחידי שאני יכולה לעשות זה לשחרר את הפחדים.

כוסות יין לבן ואדום

שותה יין עם אהובי שנראה בין הכוסות

וזו הייתה הפעם האחרונה שנשבר לי הלב.

חן בוקר אמר
נכתב על ידי
חותכת דק, בעיקר בולשיט ומצד שני רכה כמו חמאה שנמסה בשמש. פורקת בכתיבה במקום ללכת לפסיכולוגים. עושה סושיאל מדיה, יחסי ציבור ותוכן ולא רק בדיבור אשדודי. אמא של אבשלום שושי, נשואה ומאוהבת בשי וג'יימי דה דוג
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .