אהבה

ט”ו מאץ’ בא(ה)ב(ה)

קרדיט: אלבום פרטי-מתחילה איתכם דרך המסך

מלא לבבות, מלא נשיקות, מלא בלוני הליום ופלסטיק שבסוף היום יסיימו את חייהם של כמה צבי ים ודולפינים, מוקפים כולנו באדום וורוד ולאבי דאבי… כולם בזוגות-זוגות בסטורי שלי, כאילו מינימום נוח החליט לעשות שיחזור לתיבה שלו בגרסת המאה ה-21

אף פעם לא הבנתי את הקונספט של חגי האהבה למיניהם, ולנטיינס דיי/ ט”ו באב, הרי כדי לחגוג אהבה אין צורך ביום מיוחד בשנה,זה לא יומולדת… זה רגש שחיים איתו כל יום, אז מה הקטע כאילו? מעבר לעניין הצרכני והשיווקי ואוי כמה שזה חמודי ובלה בלה בלה.

באמת אני שואלת, מה הקטע? לזרוע מלח על הפצעים של הרווקים? כאילו לתת תחושה לעולם שאתם טובים יותר? לחשוב שעליתם איזשהו שלב בסופר מריו? מה הקטע ריבונו של עולם מה?!

רק בחייאת, בבקשה פליז פליז ממש יפה, אל תשאלו *אותי*- רווקה, מה כדאי לעשות לפרטנר שלכם, מה הם יאהבו… מאיפה אני אמורה לדעת?! אני חלק ממערכת היחסים שלכם ולא ידעתי? אני יועצת זוגיות?? (וואלה כן אבל עד גבול מסוים, הגבול זה פה) אני יודעת מה הקטעים שלכם? לא! יופי… אז למה שאדע מה הם יאהבו?!

תאהבו! בכיף! אהבה זה מדהים ואין יותר כיף מזה, אבל תאהבו כל השנה, לא רק פעם אחת כי צריך. תפיצו את האהבה שלכם כל יום לכל מקום ואדם, למי שבא לכם, כן? לא כופה על אף אחד… תשנאו גם אנשים אם בא לכם, אני עושה את זה על בסיס שבועי, אבל אל תחכו ליום אחד יחיד ומיוחד. יש לכם 364 ימים אחרים לעשות את זה, יש לכם 364 ימים אחרים לפנק ולהפתיע את הפרטנר שלכם… 364 ימים להגיד להם כמה הם אהובים על ידכם, 364 ימים אחרים שאפשר למתן את רמת הדביקי לרמה אישית יותר בלי צורך להעלות את זה לסטורי כפול מליון פעמים וסרטונים ואנשים אחרים, אתם ביחד לא מהרגע, תנצלו את זה.

לכו נגד הזרם, תצאו למסעדה בכל יום שלישי שהוא לא חג האהבה, תקבעו לעצמכם חג אהבה משלכם, לכל יום שבא לכם, לכל אירוע שבא לכם, לכל דבר שהוא לא המוני, אלא שלכם. הרי בסופו של דבר אתם חוגגים את האהבה שלכם או של העולם?

תאהבו כל יום, בשביל מה השנה כל כך ארוכה? מעדיפה שתעלו סטורי על זה באמצע חודש מרץ ככה סתם כי בא לכם ולא בימי האהבה למיניהם, שיהיה לי קצת גיוון בדפדוף.

זרי פרחים טוב באב

קרדיט: אלבום פרטי

אז הגיע הזמן להפסיק עם כל הפוצי-מוצי והשופוני והזיהום סביבתי ה- באמת מיותר שהבלונים האלה גורמים ותתחילו לאהוב, בעיקר את עצמכם.

חלאס עם זה! אנחנו יודעים שאתם זוג, אני יודעת שאתם ביחד בעקבות כל סטורי שני שאתם מעלים לאוויר העולם עם האשטאג גור שלי, האשטאג בייבי, האשטאג החצי השני שלי… וואלה לא, החצי השני שלך נראה בדיוק אותו דבר כמו צד ימין/ שמאל שלך, אף אחד לא משלים אותך! הבנאדם היחיד שמשלים אותך זה את/ה עצמך!

לפני שתאהבו את הפרטנר שלכם, תאהבו את עצמכם. זאת אהבה טהורה וכנה, לפני שתוכלו לתת למישהו אחר את החצי השני שלכם (מטאפורית, לא צריך לנסר פה אף אחד) תתחילו מעצמכם, תפנקו את עצמכם, תיקחו את עצמכם למסעדה טובה, לסרט שממש רציתם לראות, לטיול… תנו לעצמכם את האהבה שמגיעה לכם, תנו לעצמכם את האהבה שאתם רוצים לקבל… כשתתחילו עם זה תחסכו לעצמכם הרבה ריבים אחר כך של למה הוא שכח ולמה היא בחרה דווקא את זה…שחררו, תנו לעצמכם להיות ולאהוב. הרי האהבה לא נמדדת בכמה זרי פרחים קיבלת או איזה מתנה שווה קיבלת, השאלה היא אם זה הגיע כי חייבים כי ככה אמרו כי יום האהבה או כי באמת רצו לתת ורצו לקבל, בצורה הפשוטה ביותר?

אהבה עצמית לא באה ביום אחד, אבל יש 365 ימים להתאמן על זה, למה לא להתחיל עכשיו? במיוחד אחרי שכל הלחץ של ט”ו באב ירד ומחר זה יום רגיל בשבוע, הכל זול יותר… רק אומרת.

 

ונאמר אמן

מיכ
נכתב על ידי
בת 23, עדיין מנסה למצוא דרך לתאר את עצמי ב3 משפטים, עדיין מנסה למצוא דרך, מנסה מלא דברים בעצם
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .