יחסים

תחת קורת גג אחת

בהתחלה תתלהבו. זה הזמן לכל הלאבי-דאבי שלא היה לכם יותר מדי זמן לעשות. לך יש זמן לכל הסדרות שלא הספקת להשלים, לו יש זמן לשחק מול המחשב בלי לחשוב יותר מדי, ושניכם תהיו מאושרים. בערב תשבו לאכול ארוחה שאחד מכם עמל והכין במשך שעות, כי גם ככה אין שום דבר אחר לעשות, אז למה לא? תפתחו בקבוק יין ותהנו מהשקט, תהנו מהיחד.

אחרי כמה ימים, תשקעו אל תוך מטלות הבית. הוא בכלים, את בכביסה, לא מצליחים להבין איך שני אנשים יוצרים כל כך הרבה בלגן, ומזל שעוד אין לכם בכלל ילדים. השעה תהיה כבר 16:00 ועוד בכלל לא נחתם היום, וסיכמתם- שהכי כיף במגפה הזו, שהיא כופה עליכם לנוח.

הערב כבר תשבו כל אחד בנפרד, כל אחד והתחביב שלו וגם לא תלכו לישון באותה שעה, קצת ‘ספייס’ לנפש ולנשמה.

VIA Giphy

VIA Giphy

באמצע יגיע משבר קטן, את תתחילי לבכות מהפחד על המצב, הוא יתחיל לבכות (עם או בלי דמעות, תלוי כמה הגבר שלך פתוח ו/או רגיש) על הגעגועים לחברים ולעבודה, שהוא מעדיף לעבוד בכל דבר מאשר להיות בבית- תנחמו אחד את השנייה, תתחבקו, ותלכו לישון מאוהבים וטובים. בוקר אחרי המשבר, תכיני ארוחת בוקר, כי בא לך לפנק והוא יגיע ויחבק אותך מאחור וילחש לך, שאין עוד אדם אחר בעולם שהוא היה מעדיף להסתגר איתו בבית משותף, ואת תביני שהתאהבת בבן אדם הנכון.

המגפה הזו כופה עלינו מצב לא הגיוני, מצב שבו יש לנו רק אחד את השנייה, או אחד את השני, או אחת את השנייה, לא פוסלת שום מצב של אהבה- וזהו המבחן הגדול ביותר לזוגיות שלכם, כי אם אתם מסוגלים להיות יחד במשך 24 שעות, בלי אף אחד אחר, בלי עבודה, בלי שגרת חיים ועדיין למצוא לעצמכם נקודות של אור- ברכותיי, מערכת היחסים שלכם מהממת ובריאה ומכאן והלאה, כנראה שרק טוב יצא ממנה.

VIA Giphy

VIA Giphy

אז איך אני יכולה לעזור הפעם? חמישה טיפים לאמפתיה והבנה בין בני זוג שגרים יחד במגפת הקורונה:

  1. אל תשכחו, אנחנו גם אנשים אינדיבידואליים, אל תכריחו אותם להיות איתכם כל רגע ביום, זה לא בריא, זה לא כיף, זה לא הגיוני.
  2. תמצאו תחביב משותף, משהו במהלך היום שתוכלו לעשות יחד בתוך הבית, זה יגרום לכם להעביר יחד זמן איכות, ליהנות מהזמן הזה במקום סגור וגם אולי יזרום גם להמשך, לאחר המגפה.
  3. חלקו ביניכם את המטלות בצורה שווה, אתה על הכלים, אני על הכביסה, אתה מעביר שואב אבק, אני שוטפת את הרצפה. אל תתביישו לבקש עזרה במידת הצורך, זה הבית של שניכם בצורה שווה.
  4. לא לשמור בבטן כל דבר שיש לכם להגיד, כי אם תתפוצצו כשאין לכם לאן לברוח ולאן ללכת, זה יכול ליצור את המצב הכי לא נעים בעולם. דברו על דברים, בנחת.
  5. בחרו את המלחמות שלכם. לא, לא שווה לך לריב איתו רק כי הוא זרק את הגרב השחורה לסל של הכביסה הלבנה, זה בר תיקון. לא, אל תעיר לה על זה שהיא השאירה את שקית הבמבה פתוחה והיא קצת התייבשה, יש כאלה שזה מעדן בעיניהם. ובכל אופן, אלו לא סיבות מספיק טובות לריב בבית סגור ומסוגר.

האהבה שלכם תפרח, אם רק תדעו לנהל אותה נכון, בלי חיידקים מיותרים.

בהצלחה 😊

מוזמנים להתייעץ איתי בדף הפייסבוק “המילים של ברנדה” או באינסטגרם @brendaaze

ברנדה אזרצקי
נכתב על ידי
ברנדה אזרצקי, דרומית, סופרת, כריזמטית על הנייר. מאוהבת כמעט כל הזמן, בשאר הזמן סתם דרמטית.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .