יחסים

יצאת מקשר? סוגי הגברים שתפגשי ברווקות

גבר חתיך
סוגי רווקים. pexels, Ella Hughes

אז נכון, אני כבר לא רווקה. אבל היו לי כמה שנים טובות וארוכות של רווקות. שנים מעניינות, אך גם קשות. שנים בהן נתקלתי באינספור טיפוסים שונים ומשונים, אחדים פרטו לי על מיתרי הלב ואת השאר אני מחשיבה לסתם בזבוז זמן. זה לא פשוט להיות רווקה במאה ה-21, ואחיותיי הרווקות מבינות על מה אני מדברת. ריכזתי עבורכן ארבעה סוגי גברים שבטוח נתקלתן בהם בחיי הרווקות שלכן

התופעה המסתורית של הגברים הנעלמים: אתן יוצאות עם מישהו לדייט, הערב זורם בצורה קלילה ומושלמת ואי אפשר לפספס את המתח המיני המטורף שיש באוויר. הוא הטעם שלך, הוא מריח טוב והוא מצליח לעניין אותך. בסוף הערב הייתה לכם נשיקה כזאת מהסרטים, הוא מנשק מושלם. את יורדת מהאוטו שלו עם בטן מלאה בפרפרים. את הולכת לישון בתחושה שמצאת, שדי לחיפושים, מצאת את הנסיך מהאגדות.

אבל את קמה בבוקר, ואין שום שיחה או הודעה ממנו.

עובר יום ועוד יום וכלום- שקט, שום סימן חיים. את כמובן עושה לו סטוקינג ברשתות החברתיות- ולהפתעתך הוא ממשיך את החיים שלו כרגיל, אתמול בערב הוא אפילו יצא לבר עם חברים. וזה עניין מאוד מוזר בפני עצמו, כי את היית בטוחה שהוא נהרג או לפחות פצוע קשה, כי לא יכולה להיות סיבה אחרת שהוא לא יצור איתך קשר! אחרי חודש הוא שולח לך הודעת “ערה?” בחצות. ואת כבר שועלת קרבות ותיקה, ומבינה שהוא אפילו לא שווה תגובה.

אני תמיד חשבתי שהגברים הללו פשוט אפסים שמפחדים ממחויבות, תעשו עליהן איקס ענק- ויאללה לבחור הבא. ולגברים שעושים את זה- תגדלו ביצים ותגידו שאתם לא מעוניינים, למה לבזבז למישהי את הזמן?

גבר

גברים שנעלמים. pexels, andrea piacquadio

לחוצי החתונה: תתפלאו, אבל גם גברים יכולים להיות לחוצי חתונה. הם בדרך כלל בני שלושים וחמש צפונה, מדובר בגברים שבדייט הראשון יתחילו לכנות אותך בכינוי חיבה דביקים ובדייט השני הם עלולים להזמין אותך לארוחה עם ההורים. אז במקרים נדירים ביותר מדובר בסיפור אהבה מטורף שהכול קורה בו מהר כי הלב חושב במקומכם- אבל לא על זה אני מדברת. באופן אישי, אותי זה תמיד הרתיע. גברים, ראו הוזהרתם: נשים מריחות נואשות ממרחקים.

השחקן: הוא נראה טוב, והוא יודע את זה. החיוך שלו מסנוור אותך ואת יכולה לטבוע בעיניים היפות שלו. אבל את רק כלי משחק עבורו- אתם קובעים והוא מבריז בלי להודיע, הוא גורם לך לשלם עליו בכל מקום כי הוא “שכח את הארנק” והוא לא בנאדם של הגדרות. בסוף את נשארת עם שברון לב ועם מינוס בבנק והוא עובר לקורבן הבא בקלות.
איכס.

זה שלא מוכן להתחייב: אתם יוצאים כבר לא מעט זמן. נפגשים המון, אתם בעיקר שורצים בבית שלך או שלו. המקום הציבורי היחידי שהייתם בו זה בר אפל ופיצי בתל אביב שלא היה בו אף אחד מלבדכם ומלבד הברמן. הוא לא אומר לך מה הוא מרגיש כלפייך, ואת לא מכירה את החברים שלו או את המשפחה שלו, ולא נראה שגם יש לו כוונה להכיר לך אותם. בדרך כלל, הדברים האלה לא משתנים- לרוב, הייתי אומרת שאין מה לבזבז את הזמן על בחורים כאלה.
אבל בכל כלל יש יוצא מן הכלל ולעיתים זה כן יכול להתפתח למקום טוב. לשיקולכן בלבד.

סתיו קורן
נכתב על ידי
7 תגובות

7 תגובות

 1. Avatar

  ספיר

  21/10/2020 20:44

  מדויק להפליא.

 2. קרן-אור

  21/10/2020 22:13

  נהדר! אהבתי את הסגנון כתיבה, ומתי תכתבי על עוד טיפוסים הזויים? יש עוד ה-מ-ו-ן

 3. Avatar

  רונית

  21/10/2020 23:06

  הסוג האחרון הרבה פעמים מחויב למישהי אחרת ומתפרפר איתך.

 4. Avatar

  מורן

  22/10/2020 07:46

  נהנית מהכתיבה שלך , ממתינה בקוצר רוח לכתבה הבאה:)

 5. Avatar

  מישהי שם

  22/10/2020 10:28

  אז מה ההגדרה של הגבר המושלם?

 6. Avatar

  ירדן

  22/10/2020 16:08

  מ ה מ ם
  גברים…איזה עם מטורלל🤦‍♀️

 7. guroshiro

  26/10/2020 08:27

  אהבתי. זה כל כך אמיתי ונכון.
  עדיין נתקלת לצערי בגברים כאלה ואחרים ברווקותי…..

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .