משפט

והנה, אני חי את החלום

עם הבן עו"ד עדי בוקר (מימין). צילום: טל צבר

שלא כמו הדור של היום שיודע מה הוא רוצה לעשות ולהיות כשיהיה גדול, כשהשתחררתי מהצבא בגיל 21, שאלתי את עצמי מה אני רוצה לעשות בחיים והתשובה שלי… בתת מודע הייתה להיות עורך דין ולצייר

האמת, שהחיים ציירו לי מציאות אחרת והסתפקתי בזה שהתגייסתי למשטרה כשוטר סיור במשטרת רחובות. קצת אחרי שהתגייסתי למשטרה פרצה מלחמת לבנון הראשונה “שלום הגליל” ומצאתי את עצמי במשך כחצי שנה בלבנון, כחייל מילואים בחטיבה הירושלמית. כשחזרתי, הוצבתי בתפקיד בלש… לימים סיימתי קורס קצינים ייעודי והמפכ”ל קראוס חשף לי דרגות והוצבתי כקצין מודיעין בבילוש.

כתבה מפעם

לא מזמן בלש מפעם שלח לי את זה, אני עומד בפרונט בצעירותי

בהמשך הדרכתי והכשרתי קציני משטרה, שימשתי ראש משרד חקירות במשך שלוש שנים, מפקד כוח משימה בג’ואריש – רמלה בתקופה של מלחמת החמולות קראג’ה וג’רושי, אחר כך הייתי ראש מפלג סמים במחוז מרכז, מפקד משטרת לוד וראש ימ”ר מרכז. משם יצאתי לפנסיה בדרגת נצ”מ.

אחרי שפרשתי מהמשטרה קיבלתי מענק של 5,000 ₪ בתנאי ש”אמציא” קבלה ואלמד משהו…

האמת, שלא ידעתי מה אפשר ללמוד בסכום שכזה. עברתי דירה ואשתי שלחה אותי לקנות משהו ובמקרה ראיתי סטודיו לציור באשדוד, נכנסתי, נרשמתי ושילמתי מראש עבור שנתיים את הסכום ופשוט התחלתי ללמוד ציור ומאז ציירתי כ- 50 צירי שמן על קנבס והגשמתי את החלום מלפני 29 שנים.

ציור של סירת מפרש

אחד מהציורים שלי. אלבום פרטי

במקביל להשכלה שרכשתי, החלטתי להמשיך ללמוד ונרשמתי ללימודי משפטים במכללה בקרית אונו. סיימתי את הלימודים בהצלחה, עברתי את מבחני הלשכה ואני חבר מן המניין בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2012.

משם החלום הוגשם במלואו וכיום המשרד מעסיק את הבן, עו”ד עדי בוקר, יחד אנו מתמחים בתחומים הפלילי, תעבורה וצבא. המשרד ממוקם ברחובות ואנחנו פועלים בכל הארץ. פגישות ייעוץ ראשונות הן בחינם ויש לנו ניסיון רחב ועמוק מאוד משני צידי המתרס של העולם הפלילי התעבורתי. איתנו גם עו”ד קרן בוקר, רעייתו של עדי שמנהלת מחלקה אזרחית במשרד שכוללת את תחומי המשפחה, משמורת קטינים, ירושה, צוואה, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות ועוד… חוזים, נזיקין, פל”תד (פיצוי לנפגעי תאונות דרכים) וביטוח לאומי.

החזון שלי, מאז שפרשתי מהמשטרה זה לעשות ולעסוק בתחום המשפט הפלילי והתעבורתי. החלטתי להקים משרד פרטי כעסק שיהיו בו לפחות שלושה סניפים באשדוד, רחובות ומודיעין. באוקטובר השנה, בן נוסף שלי (דן) יתחיל טרום-התמחות והתמחות ואנחנו מחכים גם לניר שיסיים את לימודיו ויצטרף לעסק המשפחתי.

המוטו שלנו: עצר אותך שוטר? כבד אותו, אל תדבר ותתקשר מהר לעו”ד בוקר
חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

יוסי בוקר
נכתב על ידי
4 תגובות

4 תגובות

 1. Avatar

  רעות פלדר

  19/08/2020 04:58

  איש טוב לב עם נתינה ענקית. כל מי שמיוצג על ידכם זוכה

 2. Avatar

  ניר

  19/08/2020 10:23

  אין כמן יוסי, עדי וקרן – שירות ללא תחרות ותוצאות מובטחות ! ! !

 3. Avatar

  עדן אהובה

  21/08/2020 13:28

  איש משכמו ומעלה תותח במערכת צחמ ועוד הרבה פרשיות

 4. Avatar

  עידו דותן

  28/11/2020 14:59

  נמ”ב משנה ב(גמלאות) יוסי בוקר התקדם כמטאור במשטרה, וזקף לזכותו פענוח של אין ספור פרשיות של פשיעה קשה, ונלחם בלי מורא “במשפחות הפשע” , ניקה את העיר לוד שהיה מפקד התחנה, היגע להשיגים גדולים בתקופה הקצרה כמפקד היחידה המרכזית של מחוז מרכז.

  לולא שורה של אירועים קשים שהובילו לפרישתו, ובהתחשב בהיצע הניצבים שלא היט מעורבים בדרך כלשהי בעבירות מין, אני בטוח שהוא היה מתמנה לשוטר מספר אחת, ואיכות החיים שלנו האזרחים הפשוטים הייתה משתפרת.

  יוסי ועדי הם עורכי דין מעולים לא רק שהם מעולים בעבודתם הם גם נותנים יחס , ואיכפתיות מעל ומעבר.

  יוסי ייצג אותי פעמיים הגיע לדיון בהתראה של שעה, ועשה עבודה מעולה שהצילה אותי מצרה גדולה. ממליץ עליו בחום

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .