נשים

צ’ארלי בממלכת הקוסמטיקה

צ'ארלי וממלכת השוקולד
"charlie and the chocolate factory"

טוב לא יודעת, בעוד כמה ימים יש לי יום הולדת בידודית חגיגית ואני מרגישה שהסובבים אותי, או יותר נכון, אלו שעוד זוכרים אותי אי שם מרחוק, קצת מתחרפנים מהעובדה שאני סופר ילדת יום הולדת ואיך הם יעמדו באתגר לשמח אותי מרחוק

בזמן שאני התחלתי לבכות לבד בחדר כבר מתחילת ההסגר והפנמתי את העובדה שאני ככל הנראה ארים צ’ייסר עם רומי החתולה שלי ואשמין 10 קילו מאכילת עוגות יום הולדת שאמא תאפה לי. אני שונאת מתנות, זה מביך אותי יותר מכל דבר אחר, אלא אם זה מתנות מההורים כי זה תמיד יהיה משהו פרקטי שבקשת ואין לך תקציב אליו. 

אבל חברים או משפחה מורחבת, זה תמיד יהיה חולצה עם גולגולת שאני לא אשים אותה אפילו במעמד פיג’מה, בזמן שאני אעשה פרצוף מזויף של “בדיוק כזאת רציתי!”, או סבונים מ’ללין’ שנראים יותר כמו שוקולדים ואת תמיד מתבאסת שהם לא באמת אכילים. 

ידיים נותנות מתנה

unsplash

אתמול קיבלתי הודעה מידיד שלי ובה קישור לאתר של MAC

“קחי מכוערת תבחרי לך מתנה, אני לא מבין בזה”, הוא כתב לי. 

זה מאוד מחמיא לי שהוא חשב שאני מבינה בזה, כי אני מסוגלת לשים בטעות אודם על הגבות ואין לי מושג מה זה קונסילר. אני לחלוטין- קוסמטיקפובית, אם יש דבר כזה בכלל, והדבר היחיד שאני יודעת זה שMAC זאת חברה של מביני העניין ומפתיע אותי שהוא יידע להשקיע בי ולא שלח לי קישור ל”רמי לוי קוסמטיקה”. 

הוא לא היה מוכן לשחרר ממני עד שלא אבחר משהו ואני כבר חשבתי לבחור סתם מנקי אוזניים ושיעזוב אותי בשקט. 

 

ערכת איפור של מאק

unsplash

נכנסתי לקישור והרגשתי בתוך פרק ספיישל של הקרדשיאן בשבוע האופנה בפריז.  

דוגמניות עם פנים מושלמות מאופרות ברמת ווג פלוס ובניהן גם נועה קירל שאיכשהו מצליחה להיות פרזנטורית של מותג קוסמטיקה מוביל וגם של קרביץ בו זמנית ואיפה אני טעיתי בחיים?! 

נכנסתי לעולם שלם בלחיצת כפתור כאילו עוד רגע יגיע צ’ארלי בממלכת הקוסמטיקה ויעביר אותי בין המוצרים. 

קראתי על הפורמולה המשופרת וזה היה נשמע לי כמו שם של רכב, ראיתי שיש הדרכות איפור אונליין למקרה ומישהי תרצה ללמוד איך שמים איילינר לפני שהיא תלך לסופר וראיתי שאפילו יש מוצרים כשרים לפסח ומקווה שלא מדובר במסקרה עם קמח מצה. 

לחצתי על מארזים לחג, כדי שאולי הם יחליטו בשבילי וראיתי שיש מארזים של כוכבות צעירות עם שמות כמו “השפתיים של נועה” ו “השפתיים של קים”, ולרגע תהיתי אם ישלחו אליי הביתה את השפתיים של נועה קירל ושזאת דווקא יכולה להיות מסיבת יום הולדת די מעניינת. 

אסתי המכוערת ואני בתחרות הקוסמטיקה

צילום פרטי+ תמונה מתוך “אסתי המכוערת”

לבסוף הייתי כל כך כישלונית ולא החלטית שידיד שלי הצליח לחשוב על פתרון יצרתי בכוחות עצמו, שלא העזתי לחלום עליו. הוא בחר לשלוח אליי קוסמטיקאית פרטית הביתה, שתעשה לי יום של כיף כשהמצב יהיה פחות מגעיל וגם הפרצוף שלי כנראה ותלמד אותי דבר או שניים על החיים.  

ככה שאולי אני גרה לי בשוק התקווה והמשק שלנו בנפילה, אבל לפחות העפעפיים שלי יעמדו, העור שלי ינצנץ וארגיש כמו צ’ארלי כשזכה בכרטיס הזהב, או כמו נועה קירל, זה מספיק טוב בשבילי. 

Tovloyodat
נכתב על ידי
רעות גל בת 27 מושבניקית שמנסה להתבולל בעיר הגדולה, סטודנטית למשחק ובין היתר כותבת על החיים, את החיים ובחיים לא אוכל אבוקדו.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .