נשים

אוף איתך, יסמין

קרדיט: Pexels,Rakicevic Nenad

מה אני אעשה איתך, יסמין מועלם, מה? את נמצאת בכל מקום. זה מעצבן, כי יש לך אחלה וייב ובגלל זה משהו בי גם רוצה קצת לשנוא אותך. את מכאיבה לי, גם אם את לא מתכוונת. את אפילו לא יודעת שאת מכאיבה לי. אבל כשאת מתנגנת בפלייליסט שלי, מבפנים, אני קצת נשברת. כי הבחור שלי אוהב אותך, הוא זה שהכיר לי אותך. זאת אומרת, הבחור שהיה שלי.

יסמין, לא עשית לי שום דבר אבל אני רק שומעת אותך ומתפוצץ לי הלב. אני שומעת אותך ותוך שנייה אני שומעת אותו, מפרגן לך ואומר כמה שהוא אוהב את איך שאת שרה. שומעת את השיחה בה אמר לי כמה הוא אוהב את הפשטות שבשירה שלך, שזה יפה בעיניו. שזה מיוחד בעיניו. ואז הוא הסתכל עליי ואמר שהוא אוהב את היופי שלי, כי הוא פשוט, בלי ערימות של צבע שמנסה לכסות.

אני אוהבת אותך יסמין, ובגלל זה קשה לי איתך. אני שומעת אותך ובא לי לחבק אותך, כי באיזשהו מקום, אני מרגישה שהפכת לחלק מהסיפור שלי ושלו. שאם יש לי אותך, אז גם יש קצת אותו. שאם אני שומעת אותך אז אני שומעת גם אותו. נזכרת, מתרפקת על מה שהיה. נזכרת למה התאהבתי בו, בפשטות שבו. באמת שהוא הביא איתו כל פעם מחדש.

קרדיט: Pexels, Jonathan Borba

האמת, אני מקנאה בך קצת, יסמין. אולי קצת הרבה. אני מקנאה בך כי באיזשהו מקום, מבחינתי, יש לו אותך בכל פעם שהוא רק רוצה. מקנאה, כי אם הוא רק ירצה לשמוע אותך אז הוא ילחץ על ‘פליי’ ויכניס אותך לעולם שלו. מקנאה, כי לי כבר אין את פתח הכניסה הזה.

אני מתכווצת, יסמין, בכל פעם שאני שומעת או רואה את השם שלך. מתכווצת, רוצה לחבק אותך ולא לעזוב. רוצה שתחבקי אותי, שתנחמי אותי. שתתני לי קצת, קצת ממנו. שתספרי לי על מה הוא חושב כשהוא שומע אותך. שתספקי לי קמצוץ של מידע, משהו. לא משנה מה.

האמת יסמין, אני מחכה ליום שתהיי ניטרלית, שאשמע אותך ולא תזכירי לי אותו. שגם אם תזכירי לי, שלפחות כבר לא יכאב לי. שלא יצבוט לי בלב, שלא אחסיר פעימה. שלא ארגיש כאילו משהו נלקח ממני, שלא אתאבל על זה. שלא אשמע אותך וארגיש שהעין שלי מתחילה להיות פחות ופחות יבשה.

 

קרדיט: Pexels, Burak Kostak

 

יסמינוש, כפרה עלייך, אני רוצה שלא תזיזי לי. כלומר, שתזיזי לי, אבל בגללך ולא בגללו. אני יודעת שלהגיד שאני רוצה שלא תזיזי לי זה נשמע לא טוב, הרי כאמנית, זה בדיוק מה שאת באה לעשות. אבל אני יודעת שביום שלא תזיזי לי, את תהיי האמנית שאת. כי אני אשמע אותך ופשוט אוהב לשמוע אותך. כי את תהיי את, בגלל מי שאת, ולא בגללו.

כרגע יסמין, את שלוחה שלו. אני יודעת שזה לא בריא, אני יודעת שבאיזשהו מקום הקשר שנגמר עדיין מתקיים אצלי בראש. דרך מקומות, דרך זיכרונות. דרך שירים ואנשים. אבל הקשר נגמר, ובגלל זה קשה לי לשמוע אותך. בגלל זה אני שומעת אותך ואומרת “אוף איתך”.

יסמין, את נהדרת. את נהדרת כמו שאת. יום יבוא ואני ארים לך בגלל שאת כזאת מוכשרת, כזאת זמרת מדהימה. זה יגיע, אני מבטיחה לך, מבטיחה שזה יקרה. אבל בינתיים אני צריכה לאחות את הלב שלי, כי כמו שאת אומרת- אם משהו לא בא אז הוא לא בא מסיבה. וכרגע, ללב שלי קצת קשה לקבל ולהפנים.

 

דנה
נכתב על ידי
אני דנה, בת 27 מתל אביב. עשיתי תואר ראשון בפסיכולוגיה, עובדת עכשיו במכון לפסיכותרפיה. מתה על כלבים. ועל כושר. ועל אבוקדו.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .