נשים

שופהוליקית בימי גמילה

אישה אוהבת לקנות
בימים היפים של ברצלונה

אני אוהבת לקנות.

הכל, גם מה שיש, כי מה זאת אומרת? שיהיה. ואם ייגמר לי השמפו באמצע המקלחת, ואם ירד גשם ולא קניתי את ז’קט הניילון המעלף שראיתי בקניון? עדיף שיהיה יותר, מאשר שיהיה חסר. יש דברים שלא מתקלקלים. אני עובדת קשה, אני אישה עצמאית, מגיע לי מדי פעם פינוקים. וגם מה, אני בכלל לא קונה רק לעצמי, אני קונה לבית, אני קונה לכולם. אהובי ממש אוהב את הסבון רחצה הסגול של פינוק, אז למה לא לקנות 4 שיהיו? כל החברות לוקחות ממני שמלות לאירועים, אז בעצם שאני קונה עוד שמלה, אני מגדילה את המגוון ומשמחת את כולן. מגיע לי.

כל המשפטים האלה היו לצידי כל השנים ושכנעו אותי שמותר לי לקנות, כמה שבא לי, כל עוד יש לי כסף בחשבון הבנק. כן, גם כמה אגורות נחשבות.

בדצמבר האחרון עברתי דירה, פעם ראשונה לבית גדול ואמיתי במושב, רק שלי ושל אהובי. אחרי שנים של חצי חצי, ארזתי את כל הבגדים מדירת הרווקות הקודמת שלי וגם מהבית של אמא, ריכזתי את כל הבגדים והמוצרים והאקססוריז שלי בבית אחד ופתאום גיליתי, שאני לא נורמלית. 6 מזוודות לא הספיקו, מעל 4 נגלות בשני רכבים, כמות הדברים שהיו לי הייתה פשוט מטורפת.

כביסה

הוא נאלץ כמובן לקנות לעצמו ארון נוסף, כי את כל הארון הישן תפסתי לבדי. מה לעשות, זה מה יש.

הייתה לנו שיחה חשובה ורצינית, שהוא שכח אחרי שבוע, אבל אצלי חלחלה עמוק לתודעה

“מעכשיו- את לא קונה שום דבר לא מתכלה”.

בשפה פשוטה, אסור לי לקנות דברים שהם לא מוצר צריכה בסיסי ולא נגמרים. בגדים לא נגמרים, ואצלי גם לא נהרסים כל כך מהר. אז אסור לי. גם לא אקססוריז.

אבל אז- מצאתי פרצה בדבר, כי שמפו, מסכות, סבונים, לקים וכל חבריהם, מתכלים. הם נגמרים באיזשהו שלב, ואיזה קטע, צריך לקנות עוד.

מסיכה לפנים

המראה הטבעי שלי

3 חודשים שלא קניתי שום דבר, היה לי היתר לקנות לעצמי בגד חדש לליל הסדר, אבל כנראה שגם אותו אעביר בפיג’מה, ככה שהגמילה ממשיכה. אבל גיליתי את התענוג החדש שלי. גזרתי כרטיס אשראי ישן והוצאתי לעצמי לייפסטייל ונכנסתי לעולם ה”סופר פארם”, הקניון החדש שלי, המקום היחיד שבו מותר לי לרכוש מה שאני רוצה.

אז המקום האהוב עליי בבית הפך למראה המיוחדת שלי, עם הלייט רינג, שם אני מתפנקת במסכות, במייק אפ חדש שרכשתי אחרי 25 שנה שסירבתי למוצר המושלם הזה, מטפלת בעצמי בגזרת הגבות ומפנקת את השיער בכל תכשיר מגניב שמשדרג את הפינה.

שידת איפור

הפינה האהובה עליי

עכשיו, לנוכח המגפה האחרונה והקשה, אני שולחת לעצמי מוצרי אהבה.

שום גמילה לא תשבור אותי. אני קונה, כי מגיע לי, כי מה לעשות- אישה. יאללה, שכנעתי את עצמי.
אני באתר “סופר פארם”. ביי.

ברנדה אזרצקי
נכתב על ידי
ברנדה אזרצקי, דרומית, סופרת, כריזמטית על הנייר. מאוהבת כמעט כל הזמן, בשאר הזמן סתם דרמטית.
לחץ על מנת להגיב

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .