דיבור אחר

יומני היקר שלום- פברואר 2067

2067
קרדיט: Pexels- Ali Pazani

 לא פתחתי אותך כבר כמה שבועות אז שוב הגיע הזמן להתעדכן, יומני היקר שלום מה הולך (*מרבה רגליים) וזה? האמת שהיתי קצת עסוק מהפעם האחרונה שהשארתי את הרשמים שלי אצלך אבל עכשיו אנחנו בחופשת חורף אז יש הזדמנות לפנות את הזמן לקצת פריקת מחשבות על דפים חלקים…

סך-הכל אני בסדר.

מתכנן לאן לטוס בקיץ השנה, חושב שאבחר באיזה מקום אירופי לא חם ואחריו אשכור רכב ואסע קצת למוסקבה, אני אוהב לנשום את האוויר שם וכשזה מגיע  לקיץ זה בערך המקום היחיד חוץ מסיביר שאפשר לצאת בו החוצה והמעלות לא מעל 35 צלסיוס…

לקטן יש בר-מצווה השנה אז אני חושב על לקחת אותו לטיסת “סבא שרוט-נכד נשרט”.

אשתי וההורים שלו לא ממש אוהבים אבל אני דווקא בסדר עם הגישה החינוכית הזו- “מה שלא הורג מחשל, ומה שהורג מחשל את אמא” כמו שהיינו אומרים בטירונות. ואין שום דבר רע בלראות את הנכד שלך כחבר שלך- הפוך גוטה, אני חושב שאם הייתה לי הזדמנות לחזור אחורה גם את הילדים שלי הייתי מגדל ככה.

אני חושב שהעולם הצפוי השתגע- זה ממש לא כמו שחשבו לפניי עשור וכל התכניות המדיניות, הכלכליות והבריאותיות הולכות לאבדון. אני רואה כבר את קולות המחאה שקמים וההפגנות שהולכות להתחדש שוב לדעתי בגלל הערך של מטבעות הכסף והזהב.

יומני היקר שלום - אלכס מילמן

עדיין מנצחים בGTA  קרדיט: Pexels- Harsch Shivam

אתמול גם ראיתי בחדשות בחור צעיר שאמר שאין שום תכלית בשקיות כסף וזהב כשלאנשים אין WIFI והם מנותקים מהמשחק האמיתי. יש משהו במה שהוא אומר אבל… אבל אם הייתי בגיל שלו כנראה שהיתי צריך לעשות הרבה חושבים לפניי שאעשה ילדים או אקים משפחה בראייה לאיזה עולם הם הולכים להיוולד.

האמת שאולי משתמעת פסימיות מהמילים שאני חורט כאן עם העט אבל ההפך הוא הנכון- בין הסביבה הקרובה וגם הלא כל-כך אני רואה את המשמעות שבפתיחת העיניים שלי בבוקר, ולרכב אספנות קלאסי בגיל 79 כמוני, זה כנראה מאוד נדיר.

למזלי נשארו לי חברים ולמרות שהם מזדקנים וגם אני לא נהיה צעיר מיום ליום, אנחנו עדיין מנצחים את כל הקבוצות צעירים בטורנירים לייב של GTA- הם עדינים מדיי שזה נוגע למשימות שיש שם ואנחנו מנצלים את החולשה הזו כמו שעושים בתחרות אגרוף עם 15 סיבובים.

יומני היקר שלום - אלכס מילמן

זוכר את הפייסבוק? קרדיט: Pexels- Ekaterina Bolovtsova

האמת שהסשנים של הכתיבה האלה כאן שאני משתף הם לא תחליף למה שהיה פעם ‘רשתות חברתיות’- זוכר את הפייסבוק ואת האינסטוש? טוויטר? טיקטוק? וואו איך אני מתגעגע להעלות תמונות, ופוסטים, ולייקים ובדיחות וקליפים של דקל וקנין…זוכר את דקל וקנין? איזו תקופה ישנה ואוו, אני זוכר את זה כאילו אתמול. זה היה גם כשרק התחילה להתפשט המגיפה הביולוגית העולמית הראשונה בעולם…

קורונה טיימז, פראבבלי דה בסט טיים אוף מיי לייף…

היום אנחנו כבר בעשירית וכל פעם מוסיפים לה שם אחר כאילו זה מלחמת עולם, סתם מגזימים ואין כוח לזה כבר!

העיקר תזרוק 750 מטבעות כסף לבני-אדם והם יוותרו על כל הרגשות שהיו להם כלפי אנשי השלטון לפני ששמו אותם לרוץ על גלגל ענק של עכברי מעבדה שממוקם אצלם בבית. גאון היה ביבי בזמנו, המציא מתווה שעד היום אף אדם רציונאלי לא מבין איך אפשר להגיד ‘אמן’ כשנביא שקר עומד ערום מולך. כנראה עבר זמן מאז שראו זרנוק.

עייפתי יומן יקר, אלך לנסות להירדם.

עד הפעם הבאה אבאל’ה,

נשיקות.

 

 

KingMil
נכתב על ידי
אשדודי אסלי. סופר, מרצה ואיש חינוך. לא נשוי כי רע לי גם בלי זה. בדרך כלל כותב על אהבה, על המציאות ועל מה שיושב על הלב.
2 תגובות

2 תגובות

 1. Avatar

  תקוה

  17/07/2020 16:36

  אין עליך אלכס היקר כל מילה בסלע חקוקה

  • KingMil

   21/07/2020 00:23

   תודה רבה תקוה!
   שמרי על עצמך🙏🙃

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .