כתיבה

כי כתיבה בשבילי היא מזור לפצעים שמתוכם יוצאת הנשמה לטיול וחוזרת נקייה מאשמה (#2)

כתיבה
קרדיט: Pexels-Thought Catalog

הכי אני אוהב שאתה כותב לעצמך, מראה את המוזרות שלך החוצה, לא פוחד שיבקרו ושם מאה אלף פס על אלה שחושבים שהם יכולים- גבר גבר, מלך…. טמבל! אחר-כך אתה נכנס לפוסט עצמו מאה פעמים- בודק כל פעם אם יש שגיאת כתיב, אם זה יצא מה שהתכוונת, אם זה כל-כך טוב למה עוד לא קיבלת פרס ישראל להפרחת יונת שלום? סופר ואיש חינוך עלאק…

אז מה מלך, הרבה זמן לא שיתפת אי-שפיות- יאללה, בוא תתחיל…
על מה הפעם?

על החלום שהתעוררת ממנו היום בבוקר? ברוכים השבים, התגעגעת לא? כבר כמה זמן ששמרת על קו הסבבה והנה- חיכינו חיכינו, סוף סוף הם חזרו. ראית את הדרגות בסוף החלום? כן כן, ראית ועוד איך ראית… התעוררת מהמחנק של הפלאפלים על הכתף. ראית את המשפט? אוי איזה זיכרונות נעימים, באמת ‘של השמחות’.

ומה עם מפקדת המחשבות החוזרות? גם עליה תכתוב? על המבט? על התקליט השבור? על המעגל הספירלי הזה שנמאס לך מעצמך כי לא תמצא את הדרך לרדת מהקרוסלה הזו? יש עוד משהו שבא לך ליצור בתוך הדמיון שלך ולחיות מחדש? כל יום מחדש? וכל הזמן הזה…

עוד קצת, ממש טיפה ואתה שם, עוד רגע ואתה נשבר לתוך הירידה הזו שאתה מבועת ממנה, זוכר את הפעם האחרונה? הנה, מאחורי הדלת, עוד כמה שיחות עם משרד הביטחון “אגף שיקום נכים” עלאק, אגף שבירת נכים אולי, וזהו-הצלחת, אתה שם.

ועל הציניות, על הציניות תכתוב?

על ה’חוש הומור המשובח’ שלך? על החדות שלך, “אוי לא פגשתי אנשים כל-כך עמוקים…” פייקר בשקל! נתיב בריחה מהתמודדות עם מציאות פשוטה, צ’יילד! פיחו!

כתיבה על קיר

קרדיט: Pexels-cottonbro

יש לך עוד חומות שלמדת לטפח עם השנים ובא לך לפתוח או שמספיק ל- הפעם? אהה קינגר?

ועל החיים הטובים ברשתות החברתיות? לא נשאר לך איזה סטורי להעלות? שכל אחת מהן תיכנס? שכל אחת תבין מה היא הפסידה? הפסידה אותך, מי ישמע פספוס חייה, תקרא את עצמך מלמעלה למטה תבין שאתה היית הראשון שבורח…לא אה? היית נשאר הרי, אתה הטמבל שתמיד נשאר לנסות לסדר בלאגן של אחרים, פאתט!

 

 

 

והביקורת העצמית, מתי תצליח להשתיק אותה לקראת שעות הערב? מתי תצליח להשתלט על הרוע העצמי הזה? מתי תפסיק לאכול את עצמך? מתי תתעלה מעל עצמך? מתי כבר!??

מקווה שהוקל לך, נתראה מחר באותה השעה,

הקול הפנימי התומך.

 

 

 

KingMil
נכתב על ידי
אשדודי אסלי. סופר, מרצה ואיש חינוך. לא נשוי כי רע לי גם בלי זה. בדרך כלל כותב על אהבה, על המציאות ועל מה שיושב על הלב.
תגובה 1

1 תגובה

  1. מאניה-דיפרסיה

    29/11/2020 13:15

    מדהים. שוב הזדהיתי עם כל מילה.

פרסם תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחזרה למעלה .