סלולר

איך עושים צילום מסך בסמסונג

איך עושים צילום מסך בסמסונג

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

צילומי מסך הם חלק חיוני בתיעוד המחשבות, הרעיונות והשיחות שלכם. זוהי גם דרך מצוינת להראות את העבודה שלכם ללקוחות או לעמיתים שלכם.

סמסונג הקלה עליכם לצלם כל דבר על מסך מכשיר הסמסונג שלכם ולשתף אותו עם חברים או עמיתים. כך תוכלו ליצור צילום מסך בסמסונג.

איך עושים צילום מסך בסמסונג

אם אתם מחפשים איך לעשות צילום מסך בסמסונג, אתם צריכים ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה וכפתור הבית בו זמנית. אז איך עושים צילום מסך בסמסונג?

פסקה זו תלמד כיצד לעשות צילום מסך במכשירי סמסונג. חשוב לדעת איך לצלם צילום מסך במכשיר הסמסונג שלכם.

כדי לצלם את כל המסך של הטלפון שלכם, בצע את השלבים הבאים:

  1. לחצו והחזיקו את לחצני הבית וההפעלה במכשיר שלכם.
  2. ברגע שהמסך מתחיל להבהב, שחררו את לחצן ההפעלה אך המשיכו להחזיק את הבית עד שתשמעו צליל תריס ותראו התראה מתחת למסך שמציינת שצולם צילום מסך.

חשוב לדעת

מה חשוב לדעת על צילום מסך בסמסונג:

סמסונג הוא אחד המותגים הפופולריים ביותר בעולם. היא מייצרת מגוון רחב של מוצרים כולל סמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות ועוד. אחת התכונות החשובות ביותר של מכשירי סמסונג היא תכונת צילום המסך. מאמר זה ילמד אותכם כיצד לצלם צילום מסך במכשירי סמסונג בקלות.

לפני שנתחיל, בואו נסתכל במהירות מה זה בדיוק צילום מסך וכיצד הוא יכול לשמש אתכם. צילום מסך הוא תמונה שנשמרה ממסך המכשיר שלכם וניתן לצפות בה מאוחר יותר או לשתף עם אחרים באמצעות דואר אלקטרוני או פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק או טוויטר. צילומי מסך ידועים גם בשם לכידת מסך והם משמשים לעתים קרובות למטרות שיווקיות.

תפריט נגישות אתר