טיולים

טיול לאיסלנד וכל מה שהיא מציעה עבורכם

טיול לאיסלנד Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

איסלנד היא מדינה בצפון האוקיינוס האטלנטי הידועה ביופיה הטבעי ובמעיינות חמים גיאותרמיים. יש בה אוכלוסייה של קצת יותר מ-370,000 אנשים עם עיר הבירה רייקיאוויק.

במדינה יש שפע של אנרגיה גיאותרמית, המספקת חימום לרוב הבתים והחממות. לאיסלנד יש גם תרבות והיסטוריה עשירה עוד מתקופת הוויקינגים.

אילו אטרקציות המדינה מציעה

איסלנד היא מדינה יפה מאוד עם הרבה אטרקציות.

הלגונה הכחולה היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. זהו ספא גיאותרמי המציע למבקרים הזדמנות להירגע במים החמים ולהתבונן בנופים היפים. אנשים רבים מגיעים לכאן כדי ליהנות מהיופי הטבעי של איסלנד תוך כדי טבילה במים החמים של הלגונה.

אטרקציה פופולרית נוספת היא כנסיית Hallgrimskirkja, אותה ניתן לראות כמעט מכל מקום ברייקיאוויק, וזהו גם אחד הבניינים הגבוהים ביותר באיסלנד בגובה 74 מטר (243 רגל). אתם יכולים לקבל כמה נופים מדהימים ממרפסת התצפית בקומה העליונה שלו.

מה יהיה לכם לאכול בטיול לאיסלנד

כמדינה, איסלנד די מבודדת ויש לה כמות מוגבלת מאוד של יבוא. המשמעות היא שאין הרבה אפשרויות מזון מחוץ למה שגדל במקום. דגים, כבש, תפוחי אדמה ומוצרי חלב הם המאכלים הפופולריים ביותר באיסלנד.

איסלנד היא גן עדן לאוהבי פירות ים עם כל סוגי הדגים הזמינים בכל ארוחה. כמה מנות פופולריות כוללות:

בקלה מלוחה, מרק האדוק, תבשיל דגים וכנפי סקייט.

אם אתם אוהבים טלה אז אתם תהיו בגן עדן כשתבקר באיסלנד כי זה אחד הבשרים הפופולריים ביותר בתפריט שלהם. מרק טלה, צלי טלה והמבורגרים טלה הם רק כמה דוגמאות למנות הטלה הרבות הזמינות במדינת האי.

התזונה האיסלנדית כוללת גם תפוחי אדמה כפי שהם גדלים במקום; ניתן למצוא אותם במרקים או כתוספת לכל ארוחה שאתם מזמינים במסעדה או במכולת באיסלנד. מוצרי חלב כמו חלב וגבינה מרכיבים גם הם.

תפריט נגישות אתר